Subpage photo

Nowy Katalizator - Bogdaniec | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bogdańcu | Nowy Katalizator

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Porównuj specjalistyczne pracownie z Bogdańca i przeprowadź czyszczenie katalizatorów w dostępnym zakładzie lub pracowni w Bogdańcu. Odpowiednia procedura użytkowania a także dbanie o inne układy w wydechu gwarantuje właściwą skuteczność pracy katalizatorów samochodowych, jednak kiedy dopuścimy do zatkania filtra poskutkować może Nowy Katalizator z Bogdańca. Właściwości katalityczne katalizatorów są niewielkie, lecz filtracja cząstek stałych odbywa się ze skutkiem niemal 100%. Gromadzenie cząstek stałych w konstrukcji katalizatora to najważniejsza przyczyna spadku właściwości części, który to katalizator samochodowy. Czyszczenie filtrów FAP w Bogdańcu oraz Nowy Katalizator to na ten czas najnowocześniejszy sposób przywrócenia parametrów filtrów FAP. Kierowcy samochodów na ropę z Bogdańca zazwyczaj rekomendują mechaników w Bogdańcu, w szczególności, gdy poszukujemy usługi Nowy Katalizator. Genialną drogą na odzyskanie wydajności katalizatora jest czyszczenie filtrów DPF. Obecność katalizatora samochodowego w wydechu jest decydująca w utrzymaniu poziomu emisji spalin w dobrej jakości. Źródeł psucia się filtrów cząstek stałych FAP jest całe spektrum, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Filtry DPF/FAP niszczą się, głównie z powodu misji, której realizacją się zajmują, z tej przyczyny więc czasem niezbędne jest oczyszczanie układu. Odzyskiwanie pierwotnej sprawności bezproblemowe jest wyłącznie w przypadku wdrożenia cechującej się wysoką skutecznością procedury regeneracji w specjalistycznej maszynie, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, niestety, nie działa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra FAP w Bogdańcu 320
Mycie filtra DPF w Bogdańcu 320
Regeneracja filtra cząstek stałych w Bogdańcu 320
Naprawa katalizatora w Bogdańcu 320
Płukanie katalizatora SCR w Bogdańcu 320
Regeneracja, czyszczenie filtra FAP w samochodach ciężarowych w Bogdańcu 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Bogdańcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Bogdańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bogdańcu. Bogdaniec - Nowy Katalizator

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Nowy Katalizator w Bogdańcu

Jeśli interesuje Cię Nowy Katalizator i jesteś z Bogdańca możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bogdaniec Adama Mickiewicza BOG01A 52.688320/15.069130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer