Nowy Katalizator - Konin | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Koninie | Nowy Katalizator

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Odszukuj autoryzowane serwisy z Konina i złóż zamówienie na naprawę FAP w polecanym zakładzie w Koninie. Początkowo DPF-y wprowadzono w autach za sprawą zmian w prawie odnoszących się do poziomu dozwolonych produkcji spalin, natomiast teraz katalizator to powszechność w silnikach diesla. Nagromadzanie produktów spalania w ceramice filtra FAP to główna przyczyna spadku właściwości urządzenia, jakim jest filtr DPF FAP. Jak podaje telewizja w Koninie ilość smogu w powietrzu Konina, minęła już dawno bezpieczny poziom i niezbędne jest aby temu zapobiec, poniekąd stąd katalizatory w dieslach., które mają to wstrzymywać. Laboratoria w Koninie prowadzą szeroki wachlarz usług, a wśród nich Nowy Katalizator daje możliwość by naprawić katalizator samochodowy zaślepiony sadzą i popiołami. Czyszczenie filtrów DPF w Koninie oraz Nowy Katalizator to obecnie najskuteczniejsza metoda przywrócenia sprawności filtrów DPF. Początków zużywania się katalizatorów samochodowych jest bardzo dużo, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie sterownika silnika. Zregenerowanie pełnej efektywności możliwe jest tylko i wyłącznie w sytuacji skorzystania z najskuteczniejszej metodyki regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, wypalanie katalizatorów, nie działa. Katalizatory samochodowe ulegają zużyciu, czego powodem jest rola, jaką wykonują, zatem od czasu do czasu potrzebne jest naprawianie części. Bytność katalizatora samochodowego w aucie jest strategiczna w zdobyciu produkcji zanieczyszczeń w przepisowej jakości. Fenomenalną możliwością na zrewaloryzowanie skuteczności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest naprawa filtrów DPF.

Katalizator pracujący, jak nowy katalizator samochodowy pod Koninem przed pakowaniem na stole.
Nowy Katalizator, Konin

Kosztowny Nowy Katalizator lub za pół-darmo część zregenerowana pod Koninem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra DPF w Koninie 398
Regeneracja katalizatora w Koninie 398
Naprawa katalizatora SCR w Koninie 398
Mycie filtra cząstek stałych w Koninie 398
Czyszczenie filtra FAP w Koninie 398
Mycie, czyszczenie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w Koninie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Koninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Koninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Koninie. Konin - Nowy Katalizator

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer