Oczyszczanie FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Oczyszczanie FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Powodów zaczopowywania się filtrów cząstek stałych FAP jest bardzo dużo, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Filtry cząstek stałych DPF niszczą się, z racji misji, jaką się zajmują, z tej przyczyny więc okazjonalnie sensowne jest oczyszczanie układu. Sprawdzonym rozwiązaniem na odnowienie wydajności katalizatora samochodowego jest naprawa filtrów DPF. Przeznaczenie filtra cząstek stałych FAP/DPF w układzie wydechowym samochodu jest fundamentalne w uzyskaniu uwalniania cząstek stałych w właściwym stężeniu. Ulepszenie pełnej niezawodności osiągalne jest tylko w sytuacji wdrożenia najnowocześniejszej operacji dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, wypalanie w piecu, jest nie tyle niebezpieczne, co nieskuteczne.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie katalizatora w 398
Naprawa filtra FAP w 398
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Płukanie filtra DPF w 398
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Regeneracja, mycie filtra DPF w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer