Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Orneta

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ornecie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Orneta – miasto z terenu powiatu lidzbarskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, mieszka tu 9169 mieszkańców. Dawniej wieś, założona w 1308 roku, prawa miejskie uzyskała w 1313 roku.

W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie 507 BraniewoPieniężno – Orneta – Dobre Miasto, nr 513 Pasłęk – Orneta – Lidzbark Warmiński – Kiwity – Wozławki oraz nr 528 Orneta – MiłakowoMorąg. Położone jest w odległości 34 km od Lidzbarka Warmińskiego, 48 km od Olsztyna i 125 km od Gdańska.

Jak pokazują statystyki z lidzbarskiego wydziału komunikacji, najczęściej rejestrowanym samochodem jest ten z silnikiem diesla. Stąd w Ornecie swoją siedzibę ma popularna pracownia regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Odkąd zabronione jest usuwanie jakiegokolwiek elementu z układu wydechowego, kierowcy coraz częściej korzystają z usług czyszczenia filtrów czy regeneracji DPF-a w celu przywrócenia jego sprawności. Zadaniem filtra DPF/FAP jest ograniczenie szkodliwej emisji spalin produkowanych przez nasze samochody. Zapchany filtr cząstek stałych uniemożliwia nam korzystanie z samochodu, a na kierowcy wymusza jego naprawę. Cennik usług dla Ornety podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ornecie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ornecie 320
Regeneracja filtra FAP w Ornecie 320
Mycie katalizatora w Ornecie 320
Płukanie katalizatora SCR w Ornecie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ornecie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ornecie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Ornecie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Ornecie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ornecie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ornecie i wygodnie wyślij filtr DPF z Ornety do regeneracji i czyszczenia

Z Ornety filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orneta Stare Miasto Olsztyńska ONR01N 54.112499/20.134560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer