Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Połczyn-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Połczynie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Połczyn-Zdrój – miasto z terenu powiatu świdwińskiego, województwa zachodniopomorskiego, pełniące funkcję uzdrowiska leczniczego na Pomorzu Zachodnim, położone nad rzeką Wogrą. Mieszka tu 8463 mieszkańców. Miasto jest ośrodkiem turystycznym na Pojezierzu Drawskim, kuracjusze leczą tu schorzenia neurologiczne, reumatyczne i niepłodność jest również ośrodkiem wytwórni wód mineralnych.

Połczyn-Zdrój położony jest w Drawskim Parku Krajobrazowym, tereny wokół niego objęte są programem Natura2000.

Dzięki Parku Zdrojowemu główną gałęzią gospodarki jest działalność uzdrowiskowo-turystyczna, z uzdrowiska korzysta wielu zagranicznych turystów, co znacznie zasila budżet wielu przedsiębiorców z miasta. W Połczynie-Zdroju znajduje tylko cztery zakłady produkcyjne, wytwórnie wód mineralnych oraz browar.

Historia miasta sięga już VI wieku, w źródłach pisze się o osadzie wzniesionej na tych terenach. Jednak za datę założenia miasta uznaje się rok 1337, to wtedy właśnie po raz pierwszy wspomina się miasto Bolczin. Odkrycie źródeł wody mineralnej nastąpiło w roku 1688 i od tego właśnie momentu znaczenie miasta wzrastało. Obecna nazwa miasta obowiązuje od 1946 roku.

Połczyn ma bardzo dobrą sieć dróg, prowadzą tu drogi wojewódzkie nr 163 163 KołobrzegBiałogard – Połczyn-Zdrój – CzaplinekWałcz, nr 173 173 Połczyn-Zdrój – Drawsko Pomorskie, nr 172 172 Połczyn-Zdrój – Szczecinek, już poza granicami ale równie blisko biegną DW152 Połczyn-Zdrój-Płot oraz DW167 Połczyn-Zdrój-Koszalin.

Ze względu na uzdrowiskowy charakter miasta, jego władze dbają o jakość powietrza i systematycznie walczą z zanieczyszczeniem środowiska. Obecnie każdy samochód z silnikiem diesla w swoim obowiązkowym wyposażeniu ma filtr cząstek stałych, którego zadaniem właśnie jest ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń. Wiele warsztatów również tych w Połczynie-Zdroju oferuje regenerację filtra DPF/FAP, naprawę oraz czyszczenie katalizatorów. Cennik usług dla miasta Połczyn-Zdrój podany będzie w tabeli poniżej.

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Połczynie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Połczynie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Połczynie-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Połczynie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Połczynie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Połczynie-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Połczynie-Zdroju 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Połczynie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Połczynie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Połczynie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Połczynie-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Połczyna-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Połczyna-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Połczyn-Zdrój Osiedle Staszica Piwna PZD01G 53.766640/16.098209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer