Regeneracja filtrów DPF - Katowice | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Katowicach | Regeneracja filtrów DPF

Oceń:

Czynników przyczyniających się do zapychania się filtrów cząstek stałych FAP jest cała paleta, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry cząstek stałych DPF zatykają się, z racji pracy, którą realizują, toteż od czasu do czasu pożądane jest płukanie filtrów i katalizatorów. Wspaniałym narzędziem na zrewaloryzowanie sprawności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest mycie filtrów FAP. Przeznaczenie katalizatora samochodowego w układzie wydechowym samochodu jest najistotniejsze w odzyskaniu emisji cząstek stałych do środowiska w dobrym stężeniu. Odzyskanie pierwotnej wydajności prawdopodobne jest wyłącznie w przypadku wykorzystania profesjonalnej metodyki regeneracji metodą wodną, wypalanie popiołu, ma bardzo małą lub zerową skuteczność.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer