Regeneracja filtrów DPF - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Regeneracja filtrów DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Genialnym rozwiązaniem na poprawienie niezawodności Filtra cząstek stałych DPF jest naprawa filtrów FAP. Czynników przyczyniających się do szybkiego zapychania się filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest cały szereg, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Przeznaczenie katalizatora w układzie redukcji emisji spalin jest istotne w osiągnięciu produkcji zanieczyszczeń w dopuszczalnym stężeniu. Ulepszenie fabrycznej możliwości możliwe do osiągnięcia jest wyłącznie w sytuacji skorzystania z najskuteczniejszej operacji regeneracji wodnej, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie sprawdza się. Filtry DPF zatykają się, głównie z powodu funkcjonalności, której wykonywaniem się zajmują, więc czasem zalecane jest odnawianie elementów poprzez regenerację.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra DPF w 398
Naprawa katalizatora SCR w 398
Regeneracja filtra FAP w 398
Mycie filtra cząstek stałych w 398
Czyszczenie katalizatora w 398
Regeneracja, mycie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer