Regeneracja filtrów FAP - Kraków | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Krakowie | Regeneracja filtrów FAP

Oceń:

Cel pracy filtra cząstek stałych w wydechu jest ważny w utrzymaniu produkcji zanieczyszczeń w odpowiednim zakresie. Filtry cząstek stałych DPF tracą właściwości, czego przyczyną jest praca, jaką wykonują, toteż niekiedy wskazane jest udrażnianie części wchodzących w skład układu. Odzyskanie całkowitej skuteczności dostępne jest tylko i wyłącznie w sytuacji zastosowania jedynej skutecznej procedury regeneracji metodą wodną, czyszczenie w ultradźwiękach, jest zwyczajną stratą pieniędzy. Modelowym patentem na zrewaloryzowanie sprawności filtra DPF/FAP jest czyszczenie filtrów FAP. Czynników prowadzących do szybkiego zapychania się filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest duża ilość, czego dobrym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer