Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Subaru

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Subaru

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym warsztacie możliwa jest usługa naprawy filtrów DPF dla pojazdów marki Subaru?

Uszkodzone filtry DPF można wyczyścić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Jest to bardzo dogodna możliwość, gdyż do serwisu filtr cząstek stałych można dostarczyć samodzielnie lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja oczyszczania filtrów DPF z samochodów produkcji Subaru w specjalistycznym zakładzie?

W autoryzowanym warsztacie w celu wykonania oczyszczania filtrów DPF i FAP z aut z koncernu Subaru pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich zaliczają się:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów cząstek stałych dostarczonych do pracowni osobiście lub dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Dostarczenie filtrów DPF z samochodów produkcji Subaru do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej oceniany jest poziom uszkodzeń.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na profesjonalnych urządzeniach, element trafia do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Przeprowadzenie powtórnych testów na zregenerowanych i wysuszonych filtrach DPF z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Subaru.
 • Wydruk raportów informujących funkcjonalności filtrów po procesie renowacji oraz dostarczenie zregenerowanych części do rąk klienta.

Ile należy zapłacić za realizację opcji poddania czyszczeniu filtrów dla samochodów z logo Subaru wyposażonych w silnik Diesla?

Cena remontu filtrów dla samochodów osobowych marki Subaru okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dostarczyć filtr FAP pojazdów produkcji Subaru, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona regeneracja?

W warsztacie czyszczenia filtrów DPF udostępniamy zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie przywieźć do pracowni lub umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów FAP w obie strony.

Które filtry DPF z aut produkcji Subaru można poddawać czyszczeniu filtrów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane naprawie, w tym:
 • filtry FAP do aut osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów ciężarowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów użytkowych.

Jakiego rodzaju oznaki defektu filtrów DPF w autach produkcji Subaru i wskazują na to, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do wykonania regeneracji filtrów?

Standardowe symptomy awarii filtrów w pojazdach z logo Subaru to:
 • zwiększony pobór paliwa;
 • wahania obrotów;
 • zwiększone dymienie;
 • brak możliwości odpalenia auta;
 • zmniejszona moc.

Dlaczego opłaca się przeprowadzić oczyszczanie filtrów z pojazdów z koncernu Subaru w naszym zakładzie?

Warto wybrać naszą ofertę dotyczące czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach produkcji Subaru, dlatego, że:
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.

Słowo "subaru" oznacza plejady, które to zostały umieszczone w logo firmy, przedstawiające konstelację sześciu gwiazd. Początki marki to rok 1917, Japończyk Chikuhei Nakajima zakłada przedsiębiorstwo Nakajima Aircraft Company. Nakajima uważany był za pioniera japońskiej techniki lotniczej dlatego początkowo marka zasłynęła głównie myśliwcami produkowanymi w czasie II wojny światowej. Po wojnie powstaje Nakajima Aircraft Company, koncern zajmujący się produkcją sprzętu budowlanego.
Na pierwsze auto tej marki musieliśmy długo poczekać, aż do 1954 roku, pierwszy prototyp samochodu osobowego funkcjonuje pod nazwą P-1. Już rok później debiutuje Subaru 15000 z niezależnym zawieszeniem przednich kół, tylnym zawieszeniem opartym na belce skrętnej, a także niezależne wahacze wleczone. Firma jednak miała problemy z siecią dystrybucji i ich sprzedaż została wstrzymana, a firma zajęła się produkcją autobusów. W 1958 roku firma wraca do produkcji aut i tak powstaje Subaru 360, auto, które zmotoryzowało Japonię.


Kolejna premiera to model 1000 z poprzecznie montowaną jednostką napędową i napędem na przednie koła. Trzy lata później debiutuje model R2. Pierwsze auto, które trafia do masowej produkcji z napędem 4WD to Subaru Leone z 1971 roku. Jego następcą jest Subaru Legacy z 1989 roku, produkowane do dziś. Obecnie na rynku jest jego piąta odsłona. Najbardziej znanym modelem tej japońskiej marki jest model Impreza, na rynku od 1995 roku. Sławę zyskał dzięki wersji z silnikiem turbo doładowanym. Prócz turbosprężarki w silniku wysokoprężnym Subaru, który zdobył tej marce taką sławę, znaleźć można najnowocześniejsze rozwiązania mające na celu minimalizowanie skutków pracy silnika diesla i produkcję cząstek stałych. Filtr DPF, bo o nim mowa, sprawił, że Subaru osiągnęło bardzo rygorystycznie ustalone pułapy dopuszczalnych ilości produkowanych zanieczyszczeń. Filtry DPF/FAP zapychają się, jednak jest to typowe dla wszystkich elementów eksploatacyjnych - zużywaja się. Subaru w 1995 roku zyskał tytuł mistrza świata w klasyfikacji kierowców i konstruktorów, za jego kierownica zasiadał Colin McRae. W kolejnych latach Subaru Impreza wygrywa w klasyfikacji producentów.
Ze współczesnych wydarzeń warto wspomnieć o nowej produkcji samochodów z napędem hybrydowym oraz o modelu WRX bazującym na modelu Impreza.
Obecnie produkowane modele to:

 1. Ascent
 2. BRZ
 3. Impreza
 4. Forester
 5. Legacy
 6. Levorg
 7. Outback
 8. WRX
 9. XV

 

Katalizator z samochodu marki Subaru na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów marki Subaru

 

Katalog Subaru filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Subaru oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Subaru

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Subaru 398
Regeneracja filtra FAP Subaru 398
Mycie katalizatora Subaru 398
Płukanie katalizatora SCR Subaru 398
Naprawa filtra cząstek stałych Subaru 398
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Subaru 1490
Wycinanie filtra DPF Subaru, usuwanie filtra DPF Subaru 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Subaru 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Miłosz
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Koszt czyszczenia filtrów DPF/FAP oraz regeneracji katalizatorów w samochodach Subaru może się różnić w zależności od regionu, warsztatu samochodowego oraz stopnia zanieczyszczenia i uszkodzenia filtrów i katalizatorów. Czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz regeneracja katalizatorów może kosztować od kilkuset złotych (czasami nawet cena może przekroczyć 1000 złotych). W przypadku gdy katalizator jest zatkany lub uszkodzony konieczna może być wymiana wkładu katalizatora, co jest jeszcze droższym rozwiązaniem.
Bartek
star star star star star
Wystawiono 2 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Polecam czyszczenie filtra - przynajmniej u mnie sprawdziło się jak najbardziej. Subaru jeździ bez zarzutu, a filtr w pełni drożny.
Mateusz
star star star star star
Wystawiono 2 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Czyściłem filtr z mojego Subaru i co prawda trochę zapłaciłem, ale opłacało się, bo działa bez zarzutu. Odsunąłem w czasie zakup nowego DPF.
Bogusław
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 5 lat temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Niedawno jeszcze nie każdy serwis zajmował się filtrami z Subaru. Teraz jak widać, nie ma z tym problemu i również takie filtry czyścimy.
Albert
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 5 lat temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Usługa regeneracji filtru dpf to bardzo ważna rzecz w każdym mieście. Cieszę się, że i w większości miast można teraz wyczyścić dpf także do Subaru.