Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów -Toyota-filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Jej wartość szacowana jest na 42 mld dolarów, jest największym producentem samochodów na świecie oraz najcenniejszą marką. Ma nabywców na pięciu kontynentach, w 2014 roku sprzedała ponad 10,2 mln aut. O kim mowa? Toyota Motor Corporation.

Historia koncernu rozpoczęła się pod koniec XIX wieku, kiedy Sakichi Toyoda wynalazł mechaniczny warsztat tkacki, rewolucyjny wynalazek dla przemysłu tekstylnego. W styczniu 1918 roku powstaje spółka Toyoda Spinning & Weaving Company. W 1924 roku Toyoda spełnia marzenie życia i buduje automatyczny warsztat tkacki. Dwa lata później powstaje zakład Toyoda Automatic Loom Works. Za otrzymane pieniądze, ze sprzedaży praw patentowych do warsztatu tkackiego, 100 000 funtów stworzył podwaliny Toyota Motor Corporation, która powstała w 1937 roku. Założenia były bardzo proste, wytwarzanie większej liczby produktów przy mniejszej ilości środków, zachowując przy tym wysoką jakość i niezawodność. W Stanach Zjednoczonych pierwszym popularnym modelem była Toyota Crown, przybyła w 1957 roku. Dzięki modelowi Corolla, firma zrównała swoje wyniki sprzedaży z innymi wielkimi koncernami samochodowymi oraz zdobyła uznanie i zadowolenie klientów. Na rynku europejskim pierwsza Toyota pojawiła się w 1963 roku w Danii. Obecnie marka znana jest w 48 krajach i ma 3000 placówek sprzedażowych.

Marka Toyota to lider światowy w produkcji samochodów hybrydowych, wykorzystujących połączenie silnika spalinowego z elektrycznym. Pierwszym produkowanym modelem był Prius, firma sprzedała już ponad 8 mln hybryd. Toyota to marka innowacyjna czego przykładem jest Toyota Mirai – pierwszy produkowany samochód na wodór, który nie emituje żadnych spalin, a jedynie parę wodną. Firma Toyota to marka sprzyjająca środowisku. Koncern skupia się na redukcji ilości odpadów, ograniczeniu zużycia energii i wody. Główny nacisk marka kładzie na samochody z silnikami diesla, od 2000 roku prawo europejskie egzekwuje posiadanie filtrów cząstek stałych. Filtr ten łączy się z pozostałymi układami odpowiedzialnymi za zmniejszanie emisji spalin np. Katalizatorem. Obecnie do każdego zakupionego auta marki Toyota dołączana jest ulotka „Eco Driving".

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Toyota na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja filtrów FAP w samochodach Toyota

 

Katalog Toyota filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Toyota oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Toyota

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Toyota 398
Regeneracja filtra FAP Toyota 398
Mycie katalizatora Toyota 398
Płukanie katalizatora SCR Toyota 398
Naprawa filtra cząstek stałych Toyota 398
Mycie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Toyota 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Toyota, usuwanie filtra cząstek stałych Toyota 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Toyota 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Toyota

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer