Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Tychowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Tychowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Tychowo to położona w powiecie białogardzkim, w województwie zachodniopomorskim miejscowość, której na mapach należy szukać na granicy Pojezierza Drawskiego i Równiny Białogardzkiej. Pierwszy raz o Tychowie słyszymy jako o wsi należącej do rycerskiego rodu i jest to w dokumentach pochodzących z XIII wieku. W czasie wojny znajdował się tu obóz jeniecki dla lotników alianckich, natomiast w okresie powojennym majątek upaństwowiono i powstał tu PGR. Obecnie w Tychowie mieszka niewiele ponad 2500 osób.

Wśród zabytków, jakie znajdziemy w Tychowie, wymienić można kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem Matki Bożej Wspomożenia wiernych oraz park pałacowy posiadłości von Kleist, sam pałac zdewastowany i rozebrany został za władzy ludowej, najprawdopodobniej w ramach usuwania szlacheckich pozostałości historycznych. W Tychowie krzyżują się dwie drogi wojewódzkie numer 167 (Koszalin – Tychowo – Ogartowo) i 169 (Byszyno – Tychowo – Głodowa). Mimo niewielkich rozmiarów i braku najważniejszych miejskich arterii na terenie miasta, w Tychowie znaleźć można warsztaty zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Przywracanie sprawności DPF FAP i SCR jest możliwe, jednak wymaga odpowiedniego sprzętu, dlatego też zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów i katalizatorów, a następnie umieściliśmy je w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tychowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tychowie 320
Regeneracja filtra FAP w Tychowie 320
Mycie katalizatora w Tychowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Tychowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Tychowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tychowie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Tychowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Tychowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Tychowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer