Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Koszalin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Koszalinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Jak większość nadmorskich polskich miast Koszalin jest nierozerwalnie związany z Bałtykiem zarówno swoją historią, jak i gospodarką. Dla wszystkich, którzy zajmują się handlem nie tylko w Koszalinie, ale również w każdym większym mieście, jasnym jest jak bardzo istotny jest transport i logistyka, czego doskonałym przykładem jest koszalińska kolej wąskotorowa i ogromna ilość samochodów z silnikiem diesla na drogach. A dużo ilość diesli koniec końców owocuje dużą ilością filtrów DPF i katalizatorów do regeneracji wysyłanych. Niestety, ponieważ niewiele zakładów dysponuje możliwością regeneracji filtrów zgodną z procedurami bezpieczeństwa, dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa wyszukiwarkę mechaników. Wystarczy wybrać z bocznego panelu widocznego po prawej stronie interesującą nas usługę czyszczenia DPF albo mycia FAP i konkretną lokalizację spośród 17 dzielnic Koszalina, na przykład regeneracja DPF Śródmieście albo czyszczenie katalizatorów Tysiąclecia. Koniec ze żmudnym przeczesywaniem wszystkich zakładów w okolicy – teraz wystarczy jeden telefon, aby właściwie zregenerować filtr cząstek stałych.

W Koszalinie krzyżują się dwie drogi krajowe: DK numer 11 (Kołobrzeg – Koszalin – BoboliceSzczecinekPiłaChodzieżObornikiPoznańKórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie GóryBytom) i DK numer 6 (GoleniówPłoty – Koszalin – LęborkRedaGdynia).

Naprawa filtrów DPF w Koszalinie.

Naprawiony filtr DPF w Koszalinie.

Naprawa filtra DPF w Koszalinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Koszalinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Koszalinie 398
Regeneracja filtra FAP w Koszalinie 398
Mycie katalizatora w Koszalinie 398
Płukanie katalizatora SCR w Koszalinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Koszalinie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Koszalinie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Koszalinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Koszalinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Koszalinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer