Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Brusy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Brusach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Brusy to położone w województwie pomorskim miasteczko, które szukać należy w Borach Tucholskich, a konkretnie na północ od Parku Narodowego Bory Tucholskie. Początki istnienia osady Brusy mają swoje korzenie w XIV wieku, ponieważ lokowana była na prawie chełmińskim w roku 1351. Prawami miejskimi, położone w powiecie chojnickim Brusy, pochwalić się mogą od 1988 roku.

Jeśli chodzi o ilość zabytków w Brusach, to mimo wieloletniej historii, nie ma ich zbyt wiele, ponieważ na listach Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpisane są jedynie kościół parafialny i przykościelny cmentarz. Do Brusów prowadzą dwie drogi wojewódzkie, a mianowicie droga wojewódzka numer 236 (Konarzynki – Swornegacie – Brusy) oraz droga wojewódzka numer 235 (Korne – BrusyChojnice).

Zapewnia to doskonały dojazd do Brusów, które są doskonałą bazą wypadową na teren Parku Narodowego. Warto tu również zaznaczyć, że z Brusów można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory, główne elementy układu redukcji emisji spalin. Z tego też powodu zebraliśmy z Brusów poniżej w tabeli najniższe ceny za usługi czyszczenia i płukania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, również katalizatorów selektywnej katalitycznej redukcji spalin (SCR).

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Brusach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Brusach 320
Regeneracja filtra FAP w Brusach 320
Mycie katalizatora w Brusach 320
Płukanie katalizatora SCR w Brusach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Brusach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Brusach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Brusach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Brusach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Brusach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Brusach i wygodnie wyślij filtr DPF z Brus do regeneracji i czyszczenia

Z Brus filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brusy Karpaty Plac Jana Pawła II BRU01N 53.884880/17.722231 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer