Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bychawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bychawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bychawa to położone w województwie lubelskim w powiecie o tej samej nazwie, czyli w powiecie lubelskim. Bychawy szukać należy na brzegu Zalewu Bychawskiego. Początki istnienia Bychawy datuje się na początki Państwa Polskiego, natomiast prawa miejskie Bychawie nadano w latach 1537 oraz 1958. Ponowne nadanie praw miejskich było konieczne, ponieważ w ramach zemsty za udział w powstaniu styczniowym car odebrał Bychawie prawa miejskie. Obecnie liczba mieszkańców "miasta z podkową w herbie" przekracza nieznacznie 5000 osób.

W Bychawie funkcjonuje wiele dobrze prosperujących zakładów pracy, a samo miasto jest ośrodkiem przemysłu metalowego, spożywczego i odzieżowego. Przez Bychawę biegną ważne trasy komunikacyjne, a mianowicie drogi wojewódzkie numer 834 (Bełżyce – Niedrzwica Duża – Bychawa – Stara Wieś) oraz 836 (Bychawa – Kębłowo). Trasy te mają znacznie duże, choć lokalne, natomiast niewiele osób wie, że Bychawa ma znaczenie może nie międzynarodowe, ale na pewno krajowe.

Ponieważ to właśnie z Bychawy można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, oczywiście również katalizatory SCR. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny z Bychawy za usługi czyszczenia, naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Biorąc pod uwagę, jaka jest cena nowego filtra DPF, wymiana może okazać się bardzo kosztowna, natomiast regeneracja pozwala na przywrócenie pełnej sprawności bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bychawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bychawie 320
Regeneracja filtra FAP w Bychawie 320
Mycie katalizatora w Bychawie 320
Płukanie katalizatora SCR w Bychawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bychawie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bychawie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Bychawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Bychawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bychawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bychawie i wygodnie wyślij filtr DPF z Bychawy do regeneracji i czyszczenia

Z Bychawy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bychawa Wandzin Marszałka Józefa Piłsudskiego BYC138 51.012810/22.540680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer