Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Czchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Czchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czchów to położone w powiecie brzeskim, w województwie małopolskim miasteczko, którego szukać należy na lewym brzegu Dunajca, nad jeziorem Czchowskim. Pierwsze informacje na temat istnienia Czchowa, jakie można znaleźć w źródłach pisanych, pochodzą ze spisu uposażeń diecezji krakowskiej spisanej przez Jana Długosza około 1470 roku. Prawami miejskimi może pochwalić się od 1333 roku, choć nie zachował się akt lokacyjny miasta. Czchów cieszył się prawami miejskimi do 1928 roku, ponowne nadanie praw miejskich odbyło się w 2000 roku. Obecnie w Czchowie mieszka niemal 2400 osób.

Z zabytków, jakie znaleźć można na terenie Czchowa, wymienić można takie perły architektury, w tym: układ zabudowy miejskiej, zespół kościoła parafialnego z barokową kaplicą, obrazem Matki Boskiej Śnieżnej, pomnikiem Kaspra Wielogłowskiego i gotycką chrzcielnicą, cmentarz wojenny z I wojny światowej oraz ruiny zamku w Czchowie. Przez Czchów biegnie trasa drogi krajowej numer 75 (Kraków – NiepołomiceBrzeskoNowy Sącz – Krzyżówka – Tylicz – Muszynka). Warto nadmienić również o możliwości wysłania z Czchowa do regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Warsztaty zajmujące się czyszczeniem i płukaniem katalizatorów oraz ceny za usługi umieszczone są na naszym serwisie, również w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Czchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Czchowie 320
Regeneracja filtra FAP w Czchowie 320
Mycie katalizatora w Czchowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Czchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Czchowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Czchowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Czchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Czchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Czchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer