Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowy Sącz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym Sączu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 2.07

Symbolem Nowego Sącza jest święty Jerzy, widoczny zarówno na fladze miasta, jak i w jego herbie. Ponieważ miasto jest zarówno stolicą powiatu, jak i całej Sądecczyzny, symbolika świętego doskonale oddaje bojowy charakter przeciwności, z jakimi miasto musi się ścierać. W tym również smogu, który w Małopolsce jest w skali kraju największym problemem. Niestety główną przyczyną powstawania smogu, zwłaszcza w dużych metropoliach są niesprawne lub stare silniki diesla, które wyrzucają z siebie duże ilości zanieczyszczeń. Dlatego też zadaniem współczesnych układów wydechowych jest minimalizowanie ilości emisji zanieczyszczeń a w przypadku konkretnie filtrów cząstek stałych wychwytywanie sadzy i zanieczyszczeń na sadzy zbudowanych a w przypadku katalizatorów zanieczyszczeń chemicznych. Skuteczność ich pracy zależy od stopnia zużycia katalizatorów i filtrów DPF, a dobrą wiadomością jest fakt, że filtry cząstek stałych można regenerować. Regenerowanie filtrów DPF, jak również inne usługi oraz lokalizacje w Nowym Sączu dostępne są na panelu bocznym, na którym można wybrać interesujące nas dziedziny, aby znaleźć odpowiedni interesujący nas warsztat. Można również umówić się na czyszczenie DPF poprzez formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić na podany numer.

W Nowym Sączu łączy się droga krajowa numer 28 (ZatorWadowice – Rabka – Limanowa – Nowy Sącz – GorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka) z drogą krajową numer 87 (Nowy Sącz – Stary Sącz – Piwniczna) oraz drogą krajową numer 75 (KrakówNiepołomiceBrzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka – Tylicz – Muszynka).

Czyszczenie filtrów FAP w Nowym Sączu.

Wyczyszczony filtr FAP w Nowym Sączu

Czyszczenie filtra FAP w Nowym Sączu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowym Sączu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowym Sączu 398
Regeneracja filtra FAP w Nowym Sączu 398
Mycie katalizatora w Nowym Sączu 398
Płukanie katalizatora SCR w Nowym Sączu 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowym Sączu 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowym Sączu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Nowym Sączu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Nowym Sączu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym Sączu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer