Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Dynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Dynów to położone w województwie podkarpackim miasto, leżące nad Sanem. Dynowa szukać należy w powiecie rzeszowskim, a samo miasto liczy sobie niewiele ponad 6100 osób. Początki istnienia miasta datuje się na panowanie Kazimierza Wielkiego, natomiast prawa miejskie nadano Dynowowi w 1429 roku.

Przez miasto biegnie Przeworska Kolej Dojazdowa (zabytkowa linia kolejowa, będąca lokalną atrakcją turystyczną) oraz drogi wojewódzkie numer 835 (Lublin – Wysokie – BiłgorajSieniawaPrzeworskKańczuga – Dynów – Grabownica Starzeńska) oraz droga wojewódzka numer 884 (Przemyśl – Dubiecko – Bachórz – Domaradz). W okolicach Dynowa w czasach II wojny światowej prowadzone były intensywne działania wojenne, zarówno przeciwko UPA, jak i w walkach z nazistowskimi Niemcami.

Mimo tego, jak miasto narażone było na zniszczenie, udało się Dynowowi przetrwać wojenną zawieruchę i dziś jest niewielkim, choć prężnie rozwijającym się miasteczkiem. Odzwierciedlenie znajduje to w specjalistycznych zakładach regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Ponieważ w Dynowie można wysłać do regeneracji filtr cząstek stałych, poniżej zebraliśmy najniższe ceny z Dynowa za czyszczenie i regenerację filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Dynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Dynowie 320
Regeneracja filtra FAP w Dynowie 320
Mycie katalizatora w Dynowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Dynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Dynowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Dynowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Dynowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Dynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Dynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Dynowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Dynowa do regeneracji i czyszczenia

Z Dynowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dynów Góra Żydowska Grunwaldzka DYN01A 49.823029/22.234720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer