Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lublin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lublinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.28

Lublin w pierwszej dziesiątce największych miast Polski zajmuje chlubną dziewiątą pozycję. Jest nierozerwalnie związany z motoryzacją, a samochody marki Lublin, mimo że nieprodukowane już (1993-2007) wciąż jeszcze jeżdżą po naszych drogach. Sam zresztą klub piłkarski z Lublina nosi nazwę Motoru, a Polski Związek Motorowy w Lublinie ma duże przedstawicielstwo. Miasto związane z motoryzacją jak niewiele poza nim w kraju posiada ponad 170 zakładów mechaniki samochodowej, rozsianych wśród 27 dzielnic. Wszystko w celu zapewnienia odpowiedniego zaplecza dla rozbudowanej infrastruktury drogowej i logistycznej. Wspomnieliśmy już o samochodach użytkowych produkowanych w Lublinie, noszących to samo miano, jak łatwo się domyślić większość aut użytkowych stanowią modele zasilane jednostkami napędowymi na olej napędowy. Oszczędne diesle wymagają jednak odpowiedniej opieki, zapchany DPF czy katalizator do regeneracji to dość częsta sytuacja i powszechny problem. Dlatego też zapraszamy do wyboru odpowiedniej dzielnicy czy usługi z panelu bocznego, na którym znajdują się rozpisane wszystkie lokalizacje w Lublinie, usługi świadczone przez mechaników w danym mieście oraz modele samochodów, którymi zajmują się mechanicy. Teraz wystarczy jeden telefon, bez żmudnego obdzwaniania warsztatów, aby zregenerować filtr cząstek stałych.

Przez teren Lublina przejechać możemy trzema drogami krajowymi: drogą ekspresową S12 (Piotrków TrybunalskiSulejówOpocznoRadomZwoleńPuławy – Lublin – ŚwidnikPiaskiChełm – Dorohusk), drogą krajową numer 19 (Kuźnica – BiałystokSiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów – Lublin – KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów MałopolskiRzeszówDukla – Barwinek) oraz drogą krajową numer 82 (Lublin – Cyców – Włodawa).Katalizator w układzie wydechowym Fiata
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Lublin

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lublinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lublinie 398
Regeneracja filtra FAP w Lublinie 398
Mycie katalizatora w Lublinie 398
Płukanie katalizatora SCR w Lublinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Lublinie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lublinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Lublinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Lublinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lublinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer