Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Fiat

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Fiat

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakiej pracowni jest dostępna usługa poddania czyszczeniu filtrów FAP dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Fiat?

Zatkane filtry cząstek stałych można wyczyścić w zakładzie zajmującym się regeneracją. Jest to bardzo dogodna opcja, gdyż do warsztatu filtry DPF i FAP można dostarczyć samodzielnie lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni i z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja renowacji filtrów FAP z osobówek produkcji Fiat w profesjonalnym zakładzie?

W naszym zakładzie w celu realizacji naprawy filtrów DPF z osobówek produkcji Fiat pracujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich należą:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów cząstek stałych i katalizatorów przywiezionych do warsztatu bez pośredników bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Skierowanie filtrów z samochodów osobowych z logo Fiat do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest monolit.
 • W przypadku, gdy stan filtra wskazuje na konieczność regeneracji na dedykowanych maszynach, element jest instalowany do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Realizacja kolejnych kontroli na zregenerowanych i osuszonych filtrach DPF z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Fiat.
 • Sporządzenie raportów informujących funkcjonalności filtrów DPF po procesie regeneracji oraz przekazanie wyczyszczonych części do rąk klienta.

Czy dużo trzeba zapłacić za realizację usługi oczyszczania filtrów DPF dla osobówek marki Fiat wyposażonych w silnik Diesla?

Opłata wiążąca się z usługą naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla osobówek z logo Fiat okazuje się naprawdę korzystna i sięga ułamek kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej przywieźć filtry DPF i FAP osobówek z logo Fiat, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła być przeprowadzona naprawa?

W zakładzie regeneracji filtrów udostępniamy zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można osobiście doręczyć do serwisu lub umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów FAP w obie strony.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin z aut z koncernu Fiat można poddawać oczyszczaniu filtrów DPF i FAP?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych można poddawać oczyszczaniu, w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych,
 • filtry FAP do samochodów użytkowych.

Jakie są sygnały niesprawności filtrów DPF i FAP w autach z koncernu Fiat i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do oczyszczania filtrów DPF i FAP?

Często występujące oznaki niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji Fiat to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • dymienie;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • spadek osiągów.

Co świadczy o tym, że warto przeprowadzić regenerację filtrów z pojazdów z koncernu Fiat w naszym serwisie?

Warto wybrać nasze usługi w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych w autach produkcji Fiat, gdyż:
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Mamy niskie ceny.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Fiat-zawsze w ruchu, od ponad 100 lat na czterech kołach.

 

Ponad sto lat temu cel był jeden – zarabiać na motoryzacji. Jednak chyba sami założyciele Fiata nie spodziewali się takiego sukcesu. Ten włoski koncern rozpoczynał swoją przygodę z motoryzacją w 1899 roku od Fiat 3.5 HP. Składał się on z powozu ze składaną budką nad tylnym siedzeniem, za jego napęd odpowiadała dwucylindrowa jednostka chłodzona wodą, która miała pojemność 657 cm3 i produkowała 3.5 KM mocy. Od tego modelu historia koncernu zapisała się na wielu kartkach, marka może pochwalić się tytułem Samochodu Roku wśród 9 modeli, partnerstwem z ponad 400 uczelniami, redukcją emisji CO2 o 11% i wzrostem wykorzystania odnawialnych źródeł energii o 15%.

 

Marka rozwinęła skrzydła przed wybuchem I wojny światowej, oprócz nowych projektów samochodów, wprowadzała nowe rozwiązania takie jak akumulator w modelu Tipo czy opatentowany system rozrządu, które to wzmacniały tylko sprzedaż. Popularnością w tamtych latach cieszył się również dział sportowy, który skonstruował model 300 HP Record, który mocą 290 KM osiągniętą z jednostki napędowej o pojemności 28l rozpędzał się do prędkości 200 km/h, a rok później podniósł poprzeczkę jeszcze bardziej, bo do wartości 290 km/h. Gdzie dziś takie wartości osiągają tylko nieliczne nowoczesne samochody. W 1912 roku z taśmy produkcyjnej zjechał model Fiat Zero, którego zadaniem było zapewnić masową sprzedaż, powstało aż 2000 jego egzemplarzy. W 1925 roku powstał kolejny model określany mianem masowego, czyli Fiat 509 dostępny w trzech wersjach: Sportive, Taxi, Commerciale. Koncern Fiata przeżywał w tych latach rozkwit, pracownicy otrzymywali, niecodzienne jak na tamte czasy świadczenia zdrowotne, mało tego fabryka łożyła na rozwój edukacyjny i sportowy swoich pracowników. Koncern zatrudniał wówczas 55 000 osób. Rozwój trwał, w samym 1930 roku fabrykę opuściło 35 000 egzemplarzy różnych pojazdów. Pierwszym prawdziwym bestsellerem marki był Fiat 508. W kolejnych latach pojawiły się jego wersje Spider i Torpedo, łącznie wyprodukowano ich aż 11 000 sztuk. W 1936 roku motoryzacja we Włoszech zaczęła uderzać pod strzechy, każdy mógł sobie pozwolić na własne cztery kółka.

 

Wówczas zaprezentowano Fiat 500 Tipolino, jego produkcja trwała do 1955 roku, sprzedano go w ilości ponad pół miliona. W 1951 roku powstał Fiat Campagnola pierwszy model z napędem na wszystkie koła. Rekordzista przejazdu przez Afrykę w czasie 11 dni, 4 h oraz 54 min. Innym zastosowaniem tego modelu była też służba papieżom jako papamobile. Fiat nadal rozwijał się na polu sportowym – Model 8V, którego powstało zaledwie 114 egzemplarzy, a to oznacza, że dzisiaj jest to kolekcjonerska perełka. Model rozpedzał się do prędkości 192 km/h, pod maską znajdziemy 2 – litrowy silnik V8 o mocy 117 KM. Rok 1955 to kolejny rozpoczynający się złoty okres, w tym czasie koncern Fiata przejmuje Ferrari oraz Lancię. Na drogach debiutuje Fiat 600, czyli uroczy maluch, w latach 1955 – 1969 powstało 2,7 mln egzemplarzy. Po tak dużym sukcesie sprzedażowym koncern powołuje do życia zupełnie nową markę Autobianchi. Jej zadaniem była produkcja tylko i wyłącznie małych, miejskich aut, oraz była to również platforma do testowania nowych technologii. W 1957 roku debiutowała Nuova 500, przez 18 lat jej produkcji sprzedano aż 3,7 miliona sztuk, była to pomniejszona wersja 600-ki, mierzyła tylko 2,97 m długości. Silnik mieszczący się z tyłu napędzał tylne koła. Jego moc 13 KM pozwalała na, cóż... przemieszczanie się. Lata 60. to absolutny szał motoryzacyjny we Włoszech, co miało ogromne przełożenie na sprzedaż aut, jeżeli do tej pory było wspaniale, to teraz będzie niewyobrażalnie. Fabryki samochodów nie nadążały za galopującym popytem. W kilka lat fabryki Fiata podwoiły zatrudnienie do prawie 200 tysięcy. W 1964 roku zaprezentowano kolejny niewielki model Fiata 850, wyglądał nieco nowocześniej niż swój poprzednik, miał 4-cylindrowy silnik o pojemności 0,84 l i moc 37 KM. Wyprodukowano go w ilości 2,7 mln sztuk. Kolejny znany model koncernu to Ritmo z 1978 roku, na jego bazie powstał sedan i kombi zwane Regata, wyprodukowano prawie 2 mln tych modeli. W 1980 roku na rynek wkracza kolejny mały samochodzik – Panda. Mierzący 3,4 m długości zdobywa serca klientów, był tani zarówno w salonach sprzedazy, jak i w produkcji, którą zakończono w 2003 roku. Jednym z największych bestsellerów świata był model UNO, wyprodukowane prawie 9 milionów egzemplarzy. Pod maską znajdował się silnik benzynowy o pojemności 0,9 do 1,4 l oraz diesel od 1,3 do 1,9 l. Na przykładzie tych dwóch modeli można dojść do łatwego wniosku, że Fiat najlepiej wychodził na sprzedaży tanich, małych samochodów. I było tak do momentu aż pokusił się o model Croma, czyli samochodu klasy średniej. Jest to pierwszy model, w którym wystąpiła konieczność zastosowania technologii mechanicznej filtracji spalin zwanej filtrem cząstek stałych. Wraz z rokiem 2006 wprowadzono obostrzenia dotyczące górnych pułapów dopuszczalnej emisji spalin i co za tym idzie również konieczność stosowania układów redukujących emisję , czyli wspomnianych filtrów DPF oraz FAP.

 

W 1993 roku Fiat przejmuje udziały włoskiego Maserati. W tym roku zaprezentowano również model Punto – czyli najważniejsze auto świata najbliższych lat. Model z marszu zdobył tytuł Europejskiego auta roku 1995 i sprzedał i 590 000 egzemplarzy. W 2005 roku Punto zostało zastąpione przez Grande Punto, które również odniosło spory sukces. Jeden z kolejnych protoplastów, Panda II otrzymał tytuł Samochodu Roku 2004. Od 2003 roku w koncernie Fiat władzę sprawuje Sergio Marchionne i od tego momentu Fiat ma się jeszcze lepiej. W 2009 roku przejmuje markę Chrysler, w którego efekcie utworzona została spółka Fiat Chrysler Automobiles.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Fiat na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w samochodach marki Fiat

 

Katalog Fiat filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Fiat oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry
Fiat doblo Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność:
Oznaczenie Silnika: 199A2 / 223A9; 223 A9.000
Zamiennik JMJ: JMJ1070
Numer OE: 51771691;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93033
Zamiennik Novak: 06.046.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11082; BM11082P (SiC);
Numer Delphi: HDP123
Konie Mechaniczne: 84
Kilowaty: 62 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 (312) Lata Produkcji: 10/07-
Pojemność: 1-3D Multijet
Oznaczenie Silnika: 169 A1.000 169 A5.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0001671591; 1671591;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.052.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11053; BM11053P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 c (312) Lata Produkcji: 09/09-
Pojemność: 1-3D Multijet
Oznaczenie Silnika: 169 A1.000 169 A5.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0001671591; 1671591;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.052.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11053; BM11053P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda (169) Lata Produkcji: 09/03-
Pojemność: 1-3D Multijet & 4X4
Oznaczenie Silnika: 169 A1.000 169 A5.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0001671591; 1671591;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.052.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11053; BM11053P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto my2 Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto Lata Produkcji: 2009-2011
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto Lata Produkcji: 2009-2012
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda classic Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda my Lata Produkcji: 2010-2011
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1038
Numer OE: 51818964
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 90
Kilowaty: 66 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto my2 Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto Lata Produkcji: 2009-2012
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda classic Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda my Lata Produkcji: 2010-2011
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.3
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat fiorino box Lata Produkcji: 02/08-
Pojemność: 1.3 D
Oznaczenie Silnika: 199 A2.000, 199 A9.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93036
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto box Lata Produkcji: 04/08-
Pojemność: 1.3 D
Oznaczenie Silnika: 199 A2.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93037
Zamiennik Novak: 06.083.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11083; BM11083P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat idea mpv Lata Produkcji: 10/05 -
Pojemność: 1.3 D
Oznaczenie Silnika: 199 A3.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93034
Zamiennik Novak: 06.058.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11132; BM11132P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 90
Kilowaty: 66 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat qubo mpv Lata Produkcji: 09/08-
Pojemność: 1.3 D
Oznaczenie Silnika: 199 A2.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93036
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo cargo Lata Produkcji: 11/00-
Pojemność: 1.3 JTD 16V MJ, 1.9 JTD MJ
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000; 192 A8.000; 199 A5.000; 223 A9.000; 937 A5.000; 939 A1.000; 937 A5.000; 939 A7.000;
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051780159; 0051800823; 51780159; 51800823;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.145.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11036H; BM11036HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto evo Lata Produkcji: 2009-2011
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat qubo Lata Produkcji: 2007-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat strada Lata Produkcji: 2011-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 Lata Produkcji: 2007-2012
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika: 169 A1.000
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93033
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 my Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500l Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat fiorino Lata Produkcji: 2007-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat idea Lata Produkcji: 2008-2012
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat linea Lata Produkcji: 2007-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat punto evo Lata Produkcji: 2009-2011
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat qubo Lata Produkcji: 2007-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat strada Lata Produkcji: 2011-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 Lata Produkcji: 2007-2012
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika: 169 A1.000
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93033
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 my Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500l Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat fiorino Lata Produkcji: 2007-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat idea Lata Produkcji: 2008-2012
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat linea Lata Produkcji: 2007-
Pojemność: 1.3 MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 03/01-
Pojemność: 1.3D, 1.9D MJ (119, 223)
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000; 192 A8.000; 199 A5.000; 223 A9.000; 937 A5.000; 939 A1.000; 937 A5.000; 939 A7.000;
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051780159; 0051800823; 51780159; 51800823;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.145.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11036H; BM11036HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda Lata Produkcji: 2012-
Pojemność: 1.3JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.3JTD
Oznaczenie Silnika: 199 A2.000
Zamiennik JMJ: JMJ1038
Numer OE: 55199689;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93035
Zamiennik Novak: 06.083.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11083; BM11083P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 Lata Produkcji: 10/2007-
Pojemność: 1.3MJTD
Oznaczenie Silnika: 169A1
Zamiennik JMJ: JMJ1029
Numer OE: 51776722; 1671591; 9S515H250AB;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93033
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat 500 Lata Produkcji: 1/2008-
Pojemność: 1.3MJTD
Oznaczenie Silnika: 169A1
Zamiennik JMJ: JMJ1029
Numer OE: 51861467;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93033
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda Lata Produkcji: 01/2006-
Pojemność: 1.3MJTD
Oznaczenie Silnika: 169A1
Zamiennik JMJ: JMJ1029
Numer OE: 51776722; 1671591; 9S515H250AB;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93033
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 75
Kilowaty: 55 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat panda Lata Produkcji: 10/2007-
Pojemność: 1.3MJTD
Oznaczenie Silnika: 169A1
Zamiennik JMJ: JMJ1029
Numer OE: 51861467;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 2009-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat bravo Lata Produkcji: 11/2006-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat bravo Lata Produkcji: 03/2008-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1139
Numer OE: 55210499; 51822568; 51867608; 51867607; 50525613;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 10/2001-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 07/2003-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 07/2003-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 10/2001-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 2009-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1065
Numer OE: 55234767; 55217451;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 02/2010-
Pojemność: 1.6 JTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1139
Numer OE: 55210499; 51822568; 51867608; 51867607; 50525613;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat bravo ii hatchback Lata Produkcji: 11/06-
Pojemność: 1.9 D
Oznaczenie Silnika: 192 B4.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93082
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 116
Kilowaty: 85 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo Lata Produkcji: 09/04-
Pojemność: 1.9 D
Oznaczenie Silnika: 192 B5.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93082
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 90
Kilowaty: 66 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo Lata Produkcji: 01/03-
Pojemność: 1.9 D
Oznaczenie Silnika: 192 A1.000, 937 A7.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93082
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 115
Kilowaty: 85 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo hatchback Lata Produkcji: 09/04-
Pojemność: 1.9 D
Oznaczenie Silnika: 192 B5.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93082
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 90
Kilowaty: 66 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo hatchback Lata Produkcji: 10/01-
Pojemność: 1.9 D
Oznaczenie Silnika: 192 A1.000, 937 A7.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93082
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 115
Kilowaty: 85 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat bravo ii Lata Produkcji: 11/2006-
Pojemność: 1.9 D
Oznaczenie Silnika: 192 B4.000
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93082
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 116
Kilowaty: 85 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo (192) Lata Produkcji: 11/01-11/10
Pojemność: 1.9 D MJ
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000; 192 A8.000; 199 A5.000; 223 A9.000; 937 A5.000; 939 A1.000; 937 A5.000; 939 A7.000;
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051780159; 0051800823; 51780159; 51800823;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.145.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11036H; BM11036HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat grande punto (199) Lata Produkcji: 10/05-
Pojemność: 1.9 D MJ
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000; 192 A8.000; 199 A5.000; 223 A9.000; 937 A5.000; 939 A1.000; 937 A5.000; 939 A7.000;
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051780159; 0051800823; 51780159; 51800823;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.145.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11036H; BM11036HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat sedici Lata Produkcji: 06/2006-
Pojemność: 1.9 D Multijet
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1176
Numer OE: 55204393; 55219217; 71746810; 1425079J60; 1425079J50;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat sedici Lata Produkcji: 07/2009-
Pojemność: 1.9 D Multijet
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1192
Numer OE: 51838592; 55216690; 51875637; K68079279AD;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat sedici Lata Produkcji: 06/2006-
Pojemność: 1.9 D Multijet
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1176
Numer OE: 55204393; 55219217; 71746810; 1425079J60; 1425079J50;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat sedici Lata Produkcji: 07/2009-
Pojemność: 1.9 D Multijet
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1192
Numer OE: 51838592; 55216690; 51875637; K68079279AD;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat sedici (fy) Lata Produkcji: 06/06-
Pojemność: 1.9 D Multijet & 4x4
Oznaczenie Silnika: D19AA
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0055219217; 55219217;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.150.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11064H;
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.9 D Multijet 199 A5.000
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat doblo Lata Produkcji: 10/2005-
Pojemność: 1.9 JTD
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000
Zamiennik JMJ: JMJ1007
Numer OE: 51771692; 5177691; 51800823; 51772196; 51820450;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93083
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi: HDP129
Konie Mechaniczne: 120
Kilowaty: 88 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat multipla Lata Produkcji: 10/2006 -06/2011
Pojemność: 1.9 JTD
Oznaczenie Silnika: 186A9.000
Zamiennik JMJ: JMJ1099
Numer OE: 51780154;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.149.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11039H; BM11039HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat multipla (186) Lata Produkcji: 04/99-06/10
Pojemność: 1.9 JTD
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051770423; 0051780154; 0051797133; 51770423; 51780154; 51797133;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.149.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11039H; BM11039HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat stilo multi wagon (192) Lata Produkcji: 01/03-08/08
Pojemność: 1.9D MJ
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000; 192 A8.000; 199 A5.000; 223 A9.000; 937 A5.000; 939 A1.000; 937 A5.000; 939 A7.000;
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051780159; 0051800823; 51780159; 51800823;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.145.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11036H; BM11036HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat bravo ii (198) Lata Produkcji: 11/06-
Pojemność: 1.9D MJ
Oznaczenie Silnika: 186 A9.000; 192 A8.000; 199 A5.000; 223 A9.000; 937 A5.000; 939 A1.000; 937 A5.000; 939 A7.000;
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0051780159; 0051800823; 51780159; 51800823;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.145.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11036H; BM11036HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma (194) Lata Produkcji: 06/05-
Pojemność: 1.9D, 2.4D
Oznaczenie Silnika: 939 A1.000; 939 A2.000; 939 A3.000; 939 A7.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 0005563183; 0005850122; 0005850154; 0005850177; 0005850213; 0051780157; 0051788808; 0051797005; 0055187619;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 17.139.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11027H; BM11027HP (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 8/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A1
Zamiennik JMJ: JMJ1041
Numer OE: 5850213; 5850122; 850099; R1620237;
Zamiennik Bosal: 095-205ac
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 8/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A2
Zamiennik JMJ: JMJ1041
Numer OE: 5850213; 5850122; 850099; R1620237;
Zamiennik Bosal: 095-205ac
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 8/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A3
Zamiennik JMJ: JMJ1041
Numer OE: 5850213; 5850122; 850099; R1620237;
Zamiennik Bosal: 095-205ac
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 6/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A7; 939 A2.000
Zamiennik JMJ: JMJ1041
Numer OE: 5850213; 5850122; 850099; R1620237;
Zamiennik Bosal: 095-205ac
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi: HDP101
Konie Mechaniczne: 150
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 8/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A1
Zamiennik JMJ: JMJ1075
Numer OE: 5850177; 850261; R1620247; 855670; R1620092;
Zamiennik Bosal: 095-205a
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 8/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A2
Zamiennik JMJ: JMJ1075
Numer OE: 5850177; 850261; R1620247; 855670; R1620092;
Zamiennik Bosal: 095-205a
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 8/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A3
Zamiennik JMJ: JMJ1075
Numer OE: 5850177; 850261; R1620247; 855670; R1620092;
Zamiennik Bosal: 095-205a
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 6/2005-
Pojemność: 1.9JTD
Oznaczenie Silnika: 939A7; 939 A2.000
Zamiennik JMJ: JMJ1075
Numer OE: 5850177; 850261; R1620247; 855670; R1620092;
Zamiennik Bosal: 095-205a
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi: HDP101
Konie Mechaniczne: 150
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ducato (250,290) Lata Produkcji: 07/06-
Pojemność: 120 Multijet 2,3D
Oznaczenie Silnika: F1AE0481D FPT
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 1367589080;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 06.156.F
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 2/2006-
Pojemność: 2.0
Oznaczenie Silnika: DW10BTED4
Zamiennik JMJ: JMJ1019
Numer OE: 1731LN;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 6/2003-
Pojemność: 2.0
Oznaczenie Silnika: DW10ATED4
Zamiennik JMJ: JMJ1020
Numer OE: 1731ET;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 05/2006-06/2011
Pojemność: 2.0 D Multijet
Oznaczenie Silnika: RHR
Zamiennik JMJ: JMJ1019
Numer OE: 1731LN; 174033; 1400592880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 05/2006-06/2011
Pojemność: 2.0 D Multijet
Oznaczenie Silnika: RHR
Zamiennik JMJ: JMJ1212
Numer OE: 1731LL; 1731TC; 1731TG; 1731TY; 9805859480; 1609166880; 1400592680; 1731LN; 174033; 1400592880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat scudo Lata Produkcji: 2/2007-
Pojemność: 2.0 HDI
Oznaczenie Silnika: DW10BTED4
Zamiennik JMJ: JMJ1019
Numer OE: 1731LN;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93005
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 136
Kilowaty: 100 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat scudo Lata Produkcji: 01/2007-
Pojemność: 2.0 HDI
Oznaczenie Silnika: RHR DW10BTED4
Zamiennik JMJ: JMJ1019
Numer OE: 1731LN; 174033; 1400592880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93005
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 136
Kilowaty: 100 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat scudo Lata Produkcji: 01/2007-
Pojemność: 2.0 HDI
Oznaczenie Silnika: DW10BTED4
Zamiennik JMJ: JMJ1019
Numer OE: 1731LN; 174033; 1400592880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93005
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 136
Kilowaty: 100 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat scudo Lata Produkcji: 01/2007-
Pojemność: 2.0 HDI
Oznaczenie Silnika: RHR DW10BTED4
Zamiennik JMJ: JMJ1212
Numer OE: 1731LL; 1731TC; 1731TG; 1731TY; 9805859480; 1609166880; 1400592680; 1731LN; 174033; 1400592880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93005
Zamiennik Novak: 04.053.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11026; BM11026P (SiC);
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne: 136
Kilowaty: 100 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 05/2003-08/2006
Pojemność: 2.0 JTD
Oznaczenie Silnika: RHM(DW10ATED4)
Zamiennik JMJ: JMJ1008
Numer OE: 1731.Y3; 1731Y3; 174009; 9456211680;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93007
Zamiennik Novak: 04.026.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11012; BM11012P (SiC);
Numer Delphi: HDP103
Konie Mechaniczne: 107
Kilowaty: 79 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 08/2002-08/2006
Pojemność: 2.0 JTD
Oznaczenie Silnika: RHW(DW10ATED4)
Zamiennik JMJ: JMJ1008
Numer OE: 1731.Y3; 1731Y3; 174009; 9456211680;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.026.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11012; BM11012P (SiC);
Numer Delphi: HDP103
Konie Mechaniczne: 109
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 05/2003-08/2006
Pojemność: 2.0 JTD
Oznaczenie Silnika: RHM(DW10ATED4)
Zamiennik JMJ: JMJ1020
Numer OE: 1731ET; 174021; 9655165680; 1731ET; RF17A7OF;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93007
Zamiennik Novak: 04.026.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11012; BM11012P (SiC);
Numer Delphi: HDP103
Konie Mechaniczne: 107
Kilowaty: 79 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 08/2002-08/2006
Pojemność: 2.0 JTD
Oznaczenie Silnika: RHW(DW10ATED4)
Zamiennik JMJ: JMJ1020
Numer OE: 1731ET; 174021; 9655165680; 1731ET; RF17A7OF;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93007
Zamiennik Novak: 04.026.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11012; BM11012P (SiC);
Numer Delphi: HDP103
Konie Mechaniczne: 109
Kilowaty: 80 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat freemont Lata Produkcji: 08/2011-
Pojemność: 2.0MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1192
Numer OE: 51838592; 55216690; 51875637; K68079279AD;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat freemont Lata Produkcji: 08/2011-
Pojemność: 2.0MJTD
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1192
Numer OE: 51838592; 55216690; 51875637; K68079279AD;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 08/2002-08/2006
Pojemność: 2.2 JTD
Oznaczenie Silnika: 4HW (DW12ATED4)
Zamiennik JMJ: JMJ1008
Numer OE: 1731.Y3; 1731Y3; 174009; 9456211680;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93009
Zamiennik Novak: 04.026.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11012; BM11012P (SiC);
Numer Delphi: HDP103
Konie Mechaniczne: 109
Kilowaty: 94 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ulysse Lata Produkcji: 08/2002-08/2006
Pojemność: 2.2 JTD
Oznaczenie Silnika: 4HW(DW12ATED4)
Zamiennik JMJ: JMJ1020
Numer OE: 1731ET; 174021; 9655165680; 1731ET; RF17A7OF;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker: 93009
Zamiennik Novak: 04.026.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11012; BM11012P (SiC);
Numer Delphi: HDP104
Konie Mechaniczne: 128
Kilowaty: 94 kW
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ducato Lata Produkcji: 2007/01-2016/12
Pojemność: 2.3 Multijet
Oznaczenie Silnika:
Zamiennik JMJ: JMJ1184
Numer OE: 1367589080; 1376598080; 1610498180;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat croma Lata Produkcji: 06/05 -
Pojemność: 2.4 D Multijet
Oznaczenie Silnika: 939 A3.000
Zamiennik JMJ:
Numer OE:
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi: HDP101
Konie Mechaniczne: 200
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ducato Lata Produkcji: 04/2010-
Pojemność: 3.0 150 MultiJet D
Oznaczenie Silnika: F1CE3481N
Zamiennik JMJ: JMJ1156
Numer OE: 1731TV; 1356537080; 1360271080; 1731SE;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ducato Lata Produkcji: 07/2006-
Pojemność: 3.0 160 MultiJet D
Oznaczenie Silnika: F1CE0481D
Zamiennik JMJ: JMJ1156
Numer OE: 1731TV; 1356537080; 1360271080; 1731SE;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ducato Lata Produkcji: 07/2006-
Pojemność: 3.0 160 MultiJet D
Oznaczenie Silnika: F1CE3481M
Zamiennik JMJ: JMJ1156
Numer OE: 1731TV; 1356537080; 1360271080; 1731SE;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Fiat ducato Lata Produkcji: 06/2011-
Pojemność: 3.0 D MultiJet
Oznaczenie Silnika: F1CE3481E
Zamiennik JMJ: JMJ1156
Numer OE: 1731TV; 1356537080; 1360271080; 1731SE;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fiat

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fiat 398
Regeneracja filtra FAP Fiat 398
Mycie katalizatora Fiat 398
Płukanie katalizatora SCR Fiat 398
Naprawa filtra cząstek stałych Fiat 398
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fiat 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Fiat, usuwanie filtra cząstek stałych Fiat 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Fiat 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Miłosz
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Najlepiej zregenerować DPF lub FAP w momencie, gdy samochód sygnalizuje awarię lub kiedy zauważysz spadek mocy silnika lub zwiększone zużycie paliwa. Warto również regularnie kontrolować stan filtrów, aby uniknąć konieczności ich naprawy. Czyszczenie filtrów DPF/FAP i regeneracja katalizatorów powinna być przeprowadzana przez specjalistyczne warsztaty samochodowe, które posiadają odpowiednie urządzenia do tego celu.
Krystian
star star star star star
Wystawiono 2 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
3 miesiące temu oddawałem filtr do czyszczenia i do tej pory jeździ bez zarzutu. Czyszczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty, więc zdecydowanie polecam.
Janusz
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 5 lat temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Jak już będę potrzebował czyszczenia filtru w moim Ducato, to na pewno wybiorę się właśnie do was!
Benedykt
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 5 lat temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Bardzo obszerny i szczegółowy katalog filtrów dla marki Fiat, jestem pod wrażeniem. Widać, że ktoś się nad tym sporo napracował.