Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Hel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Helu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Hel to wypoczynkowa miejscowość położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim na Mierzei Helskiej. Półwysep Helski, a więc również Hel opływa od północy Morze Bałtyckie a od południa Zatoka Gdańska. Prawa miejskie nadawano Helowi dwukrotnie. Po raz pierwszy w 1351 roku, co potwierdzili Krzyżacy w 1378 roku, natomiast w 1872 roku zaborca niemiecki zniósł prawa miejskie Helu, ponieważ wojny i klęski żywiołowe znacząco zmniejszyły ilość mieszkańców. Odzyskanie praw miejskich miało miejsce w 1963 roku. Hel posiada kilka przystani, w tym przystań rybacką, pasażerską, jachtową oraz marynarki wojennej. Na Helu mieści się garnizon marynarki wojennej Rzeczpospolitej oraz szereg umocnień strategicznych.

Wśród zabytków, jakie można podziwiać na Helu, to część wspomnianych fortyfikacji, kościół ewangelicki, latarnia morska i kościół pw. Bożego Ciała. Na Hel prowadzi zaledwie jedna droga lądowa, DW216 (RedaWładysławowoHel), ale nie powinno to dziwić, z racji faktu położenia helu na cyplu. Warto wspomnieć, że jeśli ktoś zdecyduje się na wyprawę na Hel samochodem, powinien, po pierwsze zwrócić uwagę na krótki odcinek trasy przed samym Helem, kiedy można oglądać morze zarówno z prawej, jak i z lewej strony, oraz czy uszkodzeniu w trasie nie uległ filtr DPF FAP lub katalizator. Ponieważ z Helu można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory, a cennik wyróżniający najniższe ceny, został umieszczony poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Helu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Helu 320
Regeneracja filtra FAP w Helu 320
Mycie katalizatora w Helu 320
Płukanie katalizatora SCR w Helu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Helu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Helu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Helu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Helu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Helu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Helu i wygodnie wyślij filtr DPF z Helu do regeneracji i czyszczenia

Z Helu filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Hel Komandorska HEL01G 54.609119/18.802280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer