Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pomorskie, powiat pucki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Powiat pucki to jednostka administracyjna zlokalizowana w województwie pomorskim, powiat został utworzony w roku 1999, jego powierzchnia wynosi 572 kilometry kwadratowe, a liczba jego mieszkańców to około 83 800 osób. Powiat pucki sąsiaduje z miastem Gdynia i powiatem wejherowskim.

Główne atrakcje turystyczne w powiecie puckim to: Fokarium w Helu, Ocean Park, Latarnia Morska Rozewie, Latarnia Morska Hel, Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie, Dom Rybaka, Groty Mechowskie, Dom Rybaka, Dolina Chłapowska, Muzeum Obrony Wybrzeża, Latarnia Morska Jastarnia, Osada Średniowieczna Sławutowo, Muzeum Motyli, Port morski Hel oraz Tarzan Park.

Drogi, jakie przebiegają przez powiat pucki to: droga wojewódzka numer 218 (Gdańsk – Chwaszczyno – Wejherowo – Krokowa), droga wojewódzka numer 213 (Słupsk – Wicko – Żelazno – Sulicice – Celbowo), droga wojewódzka numer 216 (Reda – Władysławowo – Hel) oraz droga wojewódzka numer 215 (Władysławowo – Sulicice).

Warto wspomnieć, że z powiatu puckiego istnieje możliwość wysyłki filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów SCR do regeneracji. Ceny, dla powiatu puckiego, za naprawę, czyszczenie, płukanie i wypalanie filtrów znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat pucki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat pucki 398
Regeneracja filtra FAP powiat pucki 398
Mycie katalizatora powiat pucki 398
Płukanie katalizatora SCR powiat pucki 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat pucki 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat pucki 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat pucki 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat pucki 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat pucki)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer