Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Izbica Kujawska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Izbicy Kujawskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Izbica Kujawska to położone w powiecie włocławskim, w województwie kujawskopomorskim miasto, którego szukać należy wśród jezior Pojezierza Kujawskiego. Pierwsze informacje, na temat istnienia Izbicy Kujawskiej jakie możemy znaleźć, pochodzą z XI wieku, gdzie w dokumentach podano, że przechodzi ona na własność rodu herbu Advank. Prawa miejskie nadano miastu w 1394 roku, lecz były one jedynie potwierdzeniem silnej pozycji miasta na mapie, ponieważ błyskawicznie stało się ono lokalnym centrum handlowym usługowym i rzemieślniczym, zapewniającym zaopatrzenie okolicznym wsiom. Obecnie w Izbicy Kujawskiej mieszka nieco ponad 2650 mieszkańców.

Izbica prawami miejskimi mogła poszczycić się do 1870 roku, kiedy to dekretem carskim zostały one jej odebrane, za udział w powstaniu listopadowym. Ponowne nadanie praw miejskich Izbicy Kujawskiej odbyło się w 1973 roku. Wśród zabytków Izbicy Kujawskiej wymienić można kościół Wniebowzięcia NMP, kościół ewangelicki, synagogę, dworek szlachecki oraz, co najważniejsze, megalityczne kurhany, będące jednymi z najstarszych zabytków na polskiej ziemi. Przez Izbicę Kujawską biegnie trasa dróg wojewódzkich numer 270 (Brześć KujawskiIzbica KujawskaKoło) i 269 (Szczerkowo – Izbica KujawskaChodecz – Choceń – Kowal). Warto również nadmienić, że dziś, całe wieki później Izbica Kujawska znów jest centrum usługowym, choćby w polu regeneracji elementów samochodowych takich jak filtry cząstek stałych czy katalizatory samochodowe. Poniżej zebraliśmy z Izbicy Kujawskiej ceny za usługi czyszczenia DPF, naprawy FAP i regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Izbicy Kujawskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Izbicy Kujawskiej 320
Regeneracja filtra FAP w Izbicy Kujawskiej 320
Mycie katalizatora w Izbicy Kujawskiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Izbicy Kujawskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Izbicy Kujawskiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Izbicy Kujawskiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Izbicy Kujawskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Izbicy Kujawskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Izbicy Kujawskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer