Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaworzyna Śląska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jaworzynie Śląskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jaworzyna Śląska to niewielka miejscowość położona w województwie dolnośląskim, przy jeziorku Żwirownia. Jaworzyny Śląskiej szukać należy w granicach powiatu świdnickiego, niemal w samym jego centrum. Jaworzyna Śląska liczy sobie obecnie nieco ponad 5150 mieszkańców. Początki istnienia osady mają związek z powstawaniem w tych okolicach linii kolejowej, a sama Jaworzyna Śląska do dziś jest związana nierozerwalnie z tradycjami „drogi żelaznej". Prawa miejskie otrzymała Jaworzyna w roku 1954, co czyni ją jednym z najmłodszych miast Dolnego Śląska.

Spadek zainteresowania wykorzystaniem parowozów sprawił, że parowozownia z Jaworzyny Śląskiej zamieniona została na Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku. Co prawda nie ma żadnej większej drogi przebiegającej przez Jaworzynę, a wszystko za sprawą faktu, że główne połączenie Jaworzyny ze światem, polega na wykorzystaniu kolei. Jaworzyna Śląska ma bezpośrednie połączenie kolejowe z miastami takimi jak Gdynia, Jelenia Góra, Kamieniec Ząbkowicki, Legnica, Szklarska Poręba, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław.

Mimo iż większość osób przybywa do Jaworzyny koleją, warto zaznaczyć, że w mieście można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej w tabeli ujęliśmy najniższe ceny z Jaworzyny za czyszczenie i płukanie filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jaworzynie Śląskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jaworzynie Śląskiej 320
Regeneracja filtra FAP w Jaworzynie Śląskiej 320
Mycie katalizatora w Jaworzynie Śląskiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Jaworzynie Śląskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jaworzynie Śląskiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jaworzynie Śląskiej 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Jaworzynie Śląskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Jaworzynie Śląskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jaworzynie Śląskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Jaworzynie Śląskiej i wygodnie wyślij filtr DPF z Jaworzyny Śląskiej do regeneracji i czyszczenia

Z Jaworzyny Śląskiej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaworzyna Śląska Tadeusza Kościuszki JSK01G 50.910858/16.429770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer