Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Legnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Legnicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.07

Znana nie tylko z racji uczęszczanego sanktuarium oraz dużej ilości zabytków architektonicznych, ale również jako zagłębie miedziowe i jedno z najważniejszych dla KGHM miast wydobywczych. Ponieważ prawa miejskie piastuje już od przeszło 750 lat, Legnica, jest uważana za jedno z najpiękniejszych i wyjątkowych miast naszego kraju. W takim mieście, w którym pracują ważne zakłady metalurgiczne, nie może zabraknąć dobrze rozwiniętej sieci dróg (poza centrum Starego Miasta) i nie inaczej jest w Legnicy. Zadaniem zaś mechaników legnickich, których jest w mieście ponad 110, rozmieszczonych na 19 osiedlach, jest utrzymywanie korzystających z infrastruktury diesli i filtrów cząstek stałych FAP w dobrej kondycji. O tym, że nie każdy zakład zajmuje się silnikami diesla, nie trzeba przekonywać, dlatego też przygotowaliśmy specjalny system umożliwiający wyszukiwanie mechaników do regeneracji DPF, za pomocą kilku tylko kliknięć. Z panelu bocznego należy wybrać interesująca nas lokalizację oraz usługę, jakiej zleceniem jesteśmy zainteresowani. Dzięki temu można zregenerować filtr cząstek stałych lub naprawić katalizator po jednym telefonie. Zapraszamy do testowania serwisu oraz do kontaktu telefonicznego, nasi konsultanci z przyjemnością pomogą w każdy możliwy sposób.

Przez Legnicę można przejechać drogą krajową numer 3 (ŚwinoujścieNowa SólLubin – Legnica – BolkówJelenia Góra – Jakuszyce), autostrada A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiec – Legnica – Wrocław – Prądy – Krapkowice – GliwiceRuda ŚląskaChorzówKatowiceMysłowiceJaworznoChrzanówTrzebiniaKrakówWieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa) oraz drogą krajową numer 94 (Zgorzelec – Bolesławiec – Chojnów – Legnica – ProchowiceWrocław – Brzeg – OpoleStrzelce OpolskieToszekPyskowiceBytomBędzinSosnowiecDąbrowa GórniczaOlkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – Bochnia – Brzesko – Wojnicz – Tarnów – Pilzno – Dębica – Ropczyce – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Radymno – Korczowa).

Mycie katalizatora w Legnicy.

Umyty katalizator w Legnicy

Mycie katalizatorów w Legnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Legnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Legnicy 398
Regeneracja filtra FAP w Legnicy 398
Mycie katalizatora w Legnicy 398
Płukanie katalizatora SCR w Legnicy 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Legnicy 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Legnicy 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Legnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Legnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Legnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer