Regeneracja filtrów DPF i FAP - Dolnośląskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Najbardziej południowy zachód wysunięte województwo w Polsce, województwo dolnośląskie, to jednocześnie bogactwo floru i fauny gór w południowej części województwa i industrialny charakter miast wchodzących w skład województwa. Głównym miastem województwa dolnośląskiego jest Wrocław, jego stolicą i największym miastem i ośrodkiem przemysłowo-edukacyjno-kulturalno-sportowym. Czarny orzeł z flagi i herbu województwa oddaje charakter złóż naturalnych skrytych pod powierzchnią Dolnego Śląska, które bogate są zarówno w węgiel, jak i gaz ziemny. Gdyby jeszcze wśród nich znalazła się ropa naftowa, ciężko byłoby wyobrazić sobie lepszą sytuację dla diesli. Niestety, ropy nie ma, a diesle jak jeździły, tak jeżdżą. Nie jest to absolutnie sytuacja zaskakująca – samochody wyposażone w silniki diesla należą jednocześnie do samochodów mocnych, jak i oszczędnych, jedyną bolączką pojazdów o silniku wysokoprężnym są najnowsze normy emisji spalin, które definiują, o jaki sprzęt koniecznie musi się wzbogacić konstrukcja samochodu. Wśród nich znalazły się takie osławione części jak katalizatory i filtry DPF. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zdążyły one nabawić się już bardzo słabej opinii wśród kierowców samochodów z silnikami diesla. Jest to wywołane głównie faktem, że części te zużywają się, są częściami eksploatacyjnymi, a nie należą jednocześnie do najtańszych części. Niewiele osób jednak wie, że można regenerować filtry FAP i katalizatory, a tym samym znacząco zmniejszyć koszty związane z eksploatacją. Regeneracja filtrów DPF związana jest z koniecznością wykorzystania najnowocześniejszej technologii, w innym wypadku jest nieskuteczna.

 

Filtr DPF FAP, katalizator w województwie dolnośląskim, po czyszczeniu, naprawie, regeneracji.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo dolnośląskie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dolnośląskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Dolnośląskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Dolnośląskie 398
Mycie katalizatora województwo Dolnośląskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Dolnośląskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Dolnośląskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Dolnośląskie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych województwo Dolnośląskie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR województwo Dolnośląskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Dolnośląskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer