Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Kock to położone w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim miasteczko. Pierwsze informacje na temat Kocka pochodzi z 1258 roku, a prawa miejskie piastuje od 1417 roku. Jednak powstanie osady, która dała początek Kockowi, datowane są na okolice X wieku. Obecnie w Kocku mieszka 3350 osób, a większość stanowią kobiety. W Kocku udało się zachować kilku zabytkom, w tym między innymi: kościołowi pw. Wniebowzięcia NMP, kaplicy cmentarnej, Dom Cadyka "Rabinówka", cmentarz żydowski i wojskowy oraz pałac księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej.

Dziś Kock jest ważnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ w jego granicach krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne, a mianowicie dogra krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki – Inowłódz – Klwów – Potworów – Białobrzegi – Głowaczów – Kozienice – Nowe Słowiki – Sieciechów – Opactwo – Dęblin – Moszczanka – Kock) oraz droga ekspresowa S19 (Kuźnica – Sokółka – Korycin – Knyszyn – Dobrzyniewo Duże – ChoroszczSiemiatycze – Rudnik – Dąbrowica – NiskoRzeszów – Barwinek). Prócz zabytków i ważnych dróg w Kocku można znaleźć warsztaty oferujące swoje usługi w zakresie regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Poniżej z Kocka zebraliśmy ceny za czyszczenie i płukanie DPF FAP i katalizatorów, także SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kocku 320
Regeneracja filtra FAP w Kocku 320
Mycie katalizatora w Kocku 320
Płukanie katalizatora SCR w Kocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kocku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kocku 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Kocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Kocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kocku i wygodnie wyślij filtr DPF z Kocka do regeneracji i czyszczenia

Z Kocka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kock Zaklik Józefa Piłsudskiego KCK01A 51.641689/22.447269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer