Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Rzeszów

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Rzeszowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Stolica województwa podkarpackiego, niegdyś traktowana nieco prowincjonalnie dziś jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Pod względem rozwoju przebity jedynie przez Wrocław, uznawany za polską stolicę rozwoju. Miejsce zmagań najlepszych sportowców w kraju, choć może nie tak popularnych, jak polscy futboliści. Mowa oczywiście o Rzeszowie, centrum wschodniego sportu motorowego, e-sportu i lotnictwa polskiego. Szkoła lotnicza z własnoręcznie budowanymi jednostkami latającymi, bolid zbudowany przez studentów, który konkuruje osiągami z najlepszymi pojazdami Formuły 2 i znany w całej Polsce wydział budowy maszyn to tylko kilka dowodów na to, jak wyjątkowym miastem jest Rzeszów i jak wyjątkowi zamieszkują go ludzie. Jednak parafrazując słowa poety Tuwima, gdzieżby poleciał pilot, gdyby nie dojechał na lotnisko. Stąd też i ponad 180 mechaników działających w 30 osiedlach miasta. Zalesie, Drabinianka, Śródmieście, Miłocin, Tysiąclecia i wiele innych lokalizacji dostępnych jest teraz na bocznym panelu przygotowanej przez nas strony. Zapchany DPF, teraz wystarczy jeden telefon. Katalizator do regeneracji, wybierz odpowiednią usługę i nie trać czasu dzwoniąc do zakładów zajmujących się blacho lakiernictwem. Dzięki naszemu systemowi wyszukiwania mechaników, odnalezienie właściwego, najbliższego, najtańszego mechanika zajmującego się regeneracją filtrów cząstek stałych jeszcze nigdy nie było tak proste.

 

 

Filtr DPF w układzie wydechowym Suzuki
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Rzeszów

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rzeszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rzeszowie 398
Regeneracja filtra FAP w Rzeszowie 398
Mycie katalizatora w Rzeszowie 398
Płukanie katalizatora SCR w Rzeszowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Rzeszowie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rzeszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Rzeszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rzeszowie 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer