Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kowary

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kowarach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kowary – miasto z terenu województwa dolnośląskiego, powiatu jeleniogórskiego. Mieszka tu 11 130 mieszkańców. Miasto położone jest nad rzeką Jedlicą, wzdłuż niej ciągnie się miasto, w środkowej części usytuowane jest centrum, czyli jego najstarsza część. Jeszcze do lat 90. XX wieku był to ośrodek przemysłowy jednak obecnie władze miasta, stawiają na rozwój turystyki oraz centrum uzdrowiskowego.

Przez Kowary przebiegają takie ważne drogi jak:

Władze Kowar bardzo dbają o czyste powietrze i ochronę środowiska, starają się wprowadzać nowatorskie rozwiązania dla miasta. Główną przyczyną powstawania smogu jest kiepska jakość opału, ale również transport, a zwłaszcza samochody z silnikiem diesla. Poprawie jakości dymu spalinowego oraz znacznemu ograniczeniu szkodliwej emisji ma służyć filtr cząstek stałych, który od 10 już lat znajduje się w układzie wydechowym samochodów. Coraz więcej miast z roku na rok wpisuje się na listę tych najbardziej zanieczyszczonych w Polsce, takie wyniki zmuszają władze miast do podjęcia drastycznych kroków. Oprócz zielonych stref, po których poruszać się będą pojazdy spełniające określone normy, jest pomysł, aby do policji należał obowiązek sprawdzenia, podczas zwykłej kontroli drogowej, poziomu emisji spalin wydobywających się z naszego samochodu. Takie metody stosowane są już w zachodnich miastach, poruszanie się tam autem niespełniającym określonych europejskich norm powoduje ukaranie mandatem rzędu nawet kilku tysięcy euro. Cennik usług dedykowanych filtrom DPF/FAP z warsztatu w Kowarach podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kowarach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kowarach 320
Regeneracja filtra FAP w Kowarach 320
Mycie katalizatora w Kowarach 320
Płukanie katalizatora SCR w Kowarach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kowarach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kowarach 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Kowarach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kowarach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kowarach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kowarach i wygodnie wyślij filtr DPF z Kowar do regeneracji i czyszczenia

Z Kowar filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowary Radociny Karkonoska KOW01N 50.798790/15.825600 Wyszukaj
Kowary Pocztowa POP-KOW2 50.792889/15.836000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer