Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kamienna Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kamiennej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Kamienna Góra jest leżącym w województwie dolnośląskim miastem, które znaleźć można w powiecie kamiennogórskim, którego jest stolicą. Korzenie historyczne miasta sięgają czasów księcia Henryka Brodatego, którego decyzją powstał gród obronny lub strażnica na Górze Zamkowej, wokół której zaczęły powstawać budowle cywilne, które finalnie rozrosły się do rozmiarów osady.

Prawa miejskie Kamienna Góra uzyskała w 1292 roku, czyli mniej więcej kilkadziesiąt lat po swoim powstaniu. Kamienna Góra na przestrzeni wieków znana była najbardziej z rozwijającego się w niej prężnie przemysłu włókienniczego. Obecnie prócz włókiennictwa znana jest również z powodu specjalistycznych pracowni zajmujących się specjalistycznymi usługami związanymi z motoryzacją. Nie powinien ten fakt dziwić, ponieważ Kamienna Góra leży na skrzyżowaniu istotnych tras komunikacyjnych w tym drogi krajowej numer 5 i drogi wojewódzkiej numer 367.

Przez Kamienną Górę przebiegają takie ważne drogi jak:

  • krajowa numer 5 Nowe Marzy – Bydgoszcz – Gniezno – Poznań – Leszno – Wrocław – StrzegomBolków – Kamienna Góra – Lubawka

  • wojewódzka numer 367 Jelenia Góra – Kowary – Kamienna Góra – Wałbrzych

 

Droga krajowa numer 5 biegnie na trasie ŚwiecieKamienna Góra – Lubawka, natomiast droga wojewódzka numer 367 biegnie na trasie Jelenia Góra – Kamienna Góra – Wałbrzych. Dzięki wyjątkowemu natężeniu ruchu na tych trasach regeneracja katalizatorów i czyszczenie filtrów DPF FAP cieszy się w Kamiennej Górze wyjątkową popularnością. W tabeli poniżej zebraliśmy z Kamiennej Góry najniższe ceny za regenerację DPF FAP i katalizatorów.

Katalizator na stole w pracowni, przygotowany do naprawy.
Naprawa katalizatora w Kamiennej Górze

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kamiennej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kamiennej Górze 320
Regeneracja filtra FAP w Kamiennej Górze 320
Mycie katalizatora w Kamiennej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR w Kamiennej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kamiennej Górze 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kamiennej Górze 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Kamiennej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Kamiennej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kamiennej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kamiennej Górze i wygodnie wyślij filtr DPF z Kamiennej Góry do regeneracji i czyszczenia

Z Kamiennej Góry filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamienna Góra Grodztwo Spacerowa KGR01ML 50.783218/16.030371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer