Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Krobia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krobią

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Krobia to niewielkie miasteczko położone w województwie wielkopolskim, nad rzeką Drwęcą. Krobi szukać należy w powiecie gostynińskim na mapach administracyjnych, jakie powstały po 1286 roku, ponieważ właśnie wtedy Krobi nadano prawa miejskie. Krobię zamieszkuje obecnie niemal 4300 mieszkańców. Krobia w swoim czasie była stolicą Biskupizny, czyli zespołu dóbr, które należały w minionych wiekach do biskupów poznańskich.

Ponieważ Krobia jako miasto istnieje od setek lat, przeszłe lata pozostawiły na obliczu miasta ślad w postaci zabytków, a mianowicie: kościoła pw. św. Mikołaja, kaplica św. Idziego, ratusz z XVIII wieku oraz ruiny zamku biskupiego. Dobry dojazd do Krobi zapewnia bieg trasy drogi krajowej numer 10 (Lubieszyn – Szczecin – Stargard SzczecińskiWałcz – Piła – Pawłówek – Białe Błota – Wypaleniska – Przyłubie – Toruń – LipnoSierpcDrobinPłońsk).

Dzięki doskonałemu zapleczu logistycznemu oraz dużej ilości zajmujących się samochodami mechaników w Krobi nie brakuje ruchu i samochodów z usterkami technicznymi, natomiast do najczęstszych należą uszkodzone katalizatory i filtry cząstek stałych. Dzięki nowoczesnym technologiom można przywrócić sprawność filtrom DPF FAP i katalizatorom, co pozwala na odzyskać nawet do 100% sprawności. Poniżej z Krobi zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krobią

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krobią 320
Regeneracja filtra FAP w Krobią 320
Mycie katalizatora w Krobią 320
Płukanie katalizatora SCR w Krobią 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krobią 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krobią 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Krobią 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Krobią 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krobią

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krobią i wygodnie wyślij filtr DPF z Krobi do regeneracji i czyszczenia

Z Krobi filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krobia Poniecka KBA992 51.772919/16.974899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer