Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Lamborghini -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

   Opowieść o Lamborghini to w zasadzie opowieść o dwóch różnych markach – po pierwsze o producencie ciągników rolniczych a po drugie o producencie supersamochodów. Rozłam pomiędzy dwiema markami, nastąpił w roku 1963, kiedy wyklarowała się różnica zdań między panem Lamborghini i Ferrari, w sprawie rozwiązań konstrukcyjnych wykorzystywanych w samochodach Enzo Ferrariego. Wtedy też Lamborghini postanowił koledze po fachu, mówiąc kolokwialnie, "utrzeć nosa".

   Wynikiem tej różnicy zdań było powstanie Lamborghini 350 GTV. Koncepcja tego samochodu okazała się rewolucyjna na rynku samochodów sportowych, która znajdując swoją kontynuację w modelu Miura, stała się legendą wśród samochodów supersportowych. Kolejne wypuszczane modele stały się najbardziej rozpoznawalnymi samochodami swojego segmentu. Ferruccio Lamborghini sprzedał komórkę odpowiedzialną za samochody sportowe, niedługo po tym, jak udowodnił swojemu głównemu konkurentowi swoje umiejętności i możliwości, a Lamborghini przechodziło z rąk do rąk, aby ostatecznie pozostać pod skrzydłami Audi, które z kolei należy do Volkswagen Auto Group.

   Obecność "Lambo" na europejskich rynkach wiąże się z koniecznością stosowania filtrów DPF – mimo że lamborghini w segmencie samochodów sportowych nie oferuje diesla, konieczne jednak jest w przypadku tak potężnych silników korzystanie z filtra cząstek stałych dla benzyny. Cóż, wydatki wpisane są w cenę obsługi supersamochodów...

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Lamborghini na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach Lamborghini

 

Katalog Lamborghini filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Lamborghini oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini 320
Mycie katalizatora Lamborghini 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini 320
Mycie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lamborghini, usuwanie katalizatora SCR Lamborghini 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Lamborghini

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer