Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Miasteczko Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Miasteczku Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasteczko Śląskie – miasto z terenu województwa śląskiego, powiatu tarnogórskiego, mieszka tu 7510 mieszkańców. Położone jest na Górnym Śląsku na obszarze Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Graniczy z Kaletami, Ożarowicami, Tarnowskimi Górami, i Woźnikami.

Pierwsza osada powstała w XVI wieku i nosiła nazwę Żyglińskie Góry, obecna nazwa pojawia się dopiero w XIX wieku, a prawa miejskie nadane zostały w 1561 roku.

Przez miasto biegną dwie drogi wojewódzkie nr 912 Miasteczko Śląskie – Świerklaniec i nr 908 Częstochowa – Tarnowskie Góry.

Największym zakładem pracy jest Huta Cynku, w której uzyskiwany jest cynk i ołów. Jest ona jednym z większych źródeł emisji zanieczyszczeń w województwie, jednak program proekologiczny stosowany przez władze przedsiębiorstwa zakłada wymianę nowych urządzeń odpylających oraz likwidację najbardziej wyeksploatowanych wydziałów. Miasto również stara się działać pro ekologicznie, wraz z firmą Philips oświetlenie uliczne w całym mieście zostało wymienione na energooszczędne, wszystkie kotłownie komunalne również zostały wymienione na nowe i ekologiczne. Dzięki temu huta została skreślona z listy osiemdziesięciu trucicieli w Polsce.

Równie ważne jest dbanie o swój samochód, a zwłaszcza o te elementy, których zadaniem jest zmniejszanie ilości wydobywających się szkodliwych spalin. Mowa tu o katalizatorze i filtrze cząstek stałych, oba te elementy znajdują się w układzie wydechowym każdego samochodu z silnikiem diesla. Wiele warsztatów, również w Miasteczku Śląskim, oferuje czyszczenie filtrów DPF/FAP, regenerację katalizatorów i mycie DPF-a. Cennik usług dla Miasteczka Śląskiego podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Miasteczku Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Miasteczku Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP w Miasteczku Śląskim 320
Mycie katalizatora w Miasteczku Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Miasteczku Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Miasteczku Śląskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Miasteczku Śląskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Miasteczku Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Miasteczku Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Miasteczku Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Miasteczku Śląskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Miasteczka Śląskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Miasteczka Śląskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miasteczko Śląskie Miasteczko Dworcowa MMS01N 50.492741/18.917061 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer