Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Murowana Goślina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Murowanej Goślinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Murowana Goślina – miasto z terenu województwa wielkopolskiego, powiatu poznańskiego. Mieszka tu 10 296 mieszkańców. Przez Murowaną Goślinę przebiega droga wojewódzka numer 196 (Poznań – Murowana Goślina – Wągrowiec).

Tereny te są najstarszymi, jeżeli chodzi o zasiedlenie, znaleziono tu motykę z poroża renifera, która pochodzi z paleolitu, jest to jedyne w Polsce tego typu znalezisko. Nazwa miasta pochodzi od imienia Gostl – gościa, obcego przybysza, który otrzymał te ziemie za zasługi dla kraju.

Obecny wygląd miasta zaczął kształtować się dopiero po 2000 roku, kiedy zaczęły powstawać kolonie domków jednorodzinnych, następnie nowi inwestorzy podjęli się budowy nowego budownictwa wielorodzinne. W 2006 roku miasto zostało podzielone na 12 osiedli.

Zaawansowanych technologicznie elementów w dzisiejszych dieslach jest naprawdę wiele, jednym z nich jest filtr cząstek stałych. W wyniku spalania się cząstek sadzy powstaje w nim popiół, a że pojemność filtra nie jest nieograniczona, dochodzi do jego zapchania. O pełnym filtrze DPF poinformuje nas kontrolka świecąca na desce rozdzielczej samochodu.

Należy wtedy swoje kroki skierować do autoryzowanej pracowni naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych, gdzie filtr poddany zostanie oględzinom, czyszczeniu oraz ewentualnej regeneracji. Cennik usług dla miasta Murowana Goślina podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Murowanej Goślinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Murowanej Goślinie 320
Regeneracja filtra FAP w Murowanej Goślinie 320
Mycie katalizatora w Murowanej Goślinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Murowanej Goślinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Murowanej Goślinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Murowanej Goślinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Murowanej Goślinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Murowanej Goślinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Murowanej Goślinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Murowanej Goślinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Murowanej Gośliny do regeneracji i czyszczenia

Z Murowanej Gośliny filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Murowana Goślina Mściszewska POP-MUG1 52.575249/17.000940 Wyszukaj
Murowana Goślina Poznańska MUG01N 52.573910/17.008129 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer