Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wielkopolskie, powiat poznański

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Powiat poznański to jednostka administracyjna w zachodniej Polsce, a dokładniej w centralnej części województwa wielkopolskiego. Jest to największy powiat, pod względem wielkości, w województwie wielkopolskim – jego powierzchnia wynosi 1900 kilometrów kwadratowych. Powiat poznański zamieszkuje około 373 600 osób, co daje 195 osób na kilometr kwadratowy.

Powiat poznański sąsiaduje z:

Przez teren powiatu poznańskiego prowadzą: droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewyPoznańWrześniaSłupcaKoninKołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów MazowieckiWarszawaMińsk Mazowiecki – Kałuszyn), autostrada A2 (Świecko – SłubiceNowy TomyślPoznańWrześniaSłupcaKoninKołoŁódźŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszkówWarszawaMińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska – Kukuryki), droga ekspresowa S11 (KoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzież – Budzyń – PoznańKórnikŚroda WielkopolskaJarocinPleszewOstrów WielkopolskiKępnoByczynaKluczborkOlesnoLubliniecTarnowskie Góry – Pyrzowice), droga wojewódzka numer 307 (PoznańBukOpalenica – Bukowiec), droga wojewódzka numer 196 (PoznańMurowana GoślinaWągrowiec), droga wojewódzka numer 433 (Poznań – Suchy Las) oraz droga wojewódzka numer 430 (PoznańMosina).

Powiat poznański i jego najbliższe okolice jest miejscem pełnym atrakcji turystycznych, między innymi są to: Stary Rynek w Poznaniu, Ratusz w Poznaniu, Zamek Cesarski w Poznaniu, Jezioro Maltańskie, Park Cytadela, Bazylika archikatedralna Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu, Zamek Królewski w Poznaniu, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Palmiarnia Poznańska, Stare Zoo w Poznaniu, Ogród Botaniczny Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza, Muzeum Historii Miasta Poznania i Muzeum Archeologiczne w Poznaniu.

Z powiatu poznańskiego istnieje możliwość wysyłki filtrów DPF FAP i SCR do naprawy. Jak wygląda współpraca z serwisem samochodowym na odległość? Pierwszą rzeczą, jaką musimy wiedzieć to numery wtrysków, jeśli już je znamy to, wystarczy jeden telefon, aby dowiedzieć się, ile dokładnie wynosi naprawa wtrysku oraz czy jest taki numer aktualnie na stanie. Dzięki współpracy z firmą kurierską w ciągu dwóch dni, bez wychodzenia z domu, mają Państwo u siebie zregenerowane filtry cząstek stałych. Ceny, dla powiatu poznańskiego, za naprawę filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych znajdują się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat poznański

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat poznański 398
Regeneracja filtra FAP powiat poznański 398
Mycie katalizatora powiat poznański 398
Płukanie katalizatora SCR powiat poznański 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat poznański 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat poznański 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR powiat poznański 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF powiat poznański 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat poznański)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer