Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Odolanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Odolanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Odolanów to położone w województwie wielkopolskim miasto, którego szukać należy na brzegach Baryczy, rzeki, nad którą leży. Prócz niej przez Odolanów płyną również dwie mniejsze rzeki – Kuroch i Olszówka. Ciężko jest dokładnie powiedzieć, gdzie na linii czasu zaczynają się losy Odolanowa. Pewne jest, że historia miasta zaczęła się znacznie przed 1300 rokiem, czyli minimum w XII wieku.

Pierwsze historyczne źródła (z 1302) mówią o zdobyciu grodu, co oznacza, że osada na pewno miała swoje początki znacznie wcześniej. Obecnie w Odolanowie mieszka nieco ponad 5100 osób, a samego miasta należy szukać w powiecie ostrowskim. Prawa miejskie nadano mu już jako miastu królewskiemu Korony Królestwa Polskiego. Obecnie miasto jest miejscem, gdzie można oddać się przyjemności podziwiania zabytków, w tym między innymi ratusza, kościołów, figur, synagog, budynków mieszkalnych i użytkowych.

Możliwość dojazdu do Odolanowa zapewniają drogi wojewódzkie o numerach 444 (KrotoszynOdolanówOstrzeszów) oraz 445 (Ostrów WielkopolskiOdolanów). Dzięki tym trasom Odolanów odwiedzany jest przez turystów i przyjezdnych, jednak zapewnia to miastu również spory odsetek kierowców, którzy właśnie w Odolanowie napotkają problemy z samochodem. Tymi przyjezdnymi zajmują się odolańscy mechanicy specjalizujący się w filtrach DPF FAP i katalizatorach. Poniżej zebraliśmy w tabeli najniższe w Odolanowie ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Odolanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Odolanowem 320
Regeneracja filtra FAP w Odolanowem 320
Mycie katalizatora w Odolanowem 320
Płukanie katalizatora SCR w Odolanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Odolanowem 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Odolanowem 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Odolanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Odolanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Odolanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Odolanowem i wygodnie wyślij filtr DPF z Odolanowa do regeneracji i czyszczenia

Z Odolanowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Odolanów Opłotki Bartosza POP-ODL1 51.574268/17.670950 Wyszukaj
Odolanów Opłotki Krotoszyńska ODL01N 51.576729/17.672131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer