Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ostrzeszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ostrzeszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Ostrzeszów – miasto w powiecie ostrzeszowskim, położone na ziemi wieluńskiej w Kaliskiem, w województwie wielkopolskim. Mieszka tu 14 445 mieszkańców.

Biegną tędy drogi wojewódzkie nr 444 (KrotoszynOdolanów – Ostrzeszów), nr 449 (Syców – Ostrzeszów – Błaszki) i oraz droga krajowa nr 11 (KołobrzegKoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzieżOborniki – Poznań – KórnikJarocinPleszewOstrów Wielkopolski – Ostrzeszów – KępnoKluczborkLubliniecTarnowskie GóryBytom).

Na terenach miasta funkcjonuje Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, gdzie swoje siedziby ma wiele zakładów produkcyjnych.

Duży ruch w centrum miasta Ostrzeszów był impulsem dla władz miasta o budowie obwodnicy, drogi ekspresowej S11, gdzie zostanie przeniesiony ruch tranzytowy. Obecnie działki położone wzdłuż drogi, zajmowane są przez stacje benzynowe czy serwisy samochodowe. Po polskich drogach jeździ coraz więcej samochodów z silnikiem diesla, sprzedaż tych jednostek również jest znacznie większa aniżeli pojazdów benzynowych. Obecnie każda jednostka wysokoprężna w swoim wyposażeniu ma filtr cząstek stałych, którego zadaniem jest ograniczenie produkcji szkodliwych cząstek sadzy znajdujących się w spalinach. Aby doszło do procesu wypalania filtra DPF, silnik powinien pracować przez określony czas na wysokich obrotach tak, aby dodatkowa dawka paliwa doprowadziła do skoku temperatury w układzie wydechowym, trudno osiągnąć taki efekt gdy nasz samochód służy nam zwykle do jazdy miejskiej. Stąd też wielu kierowców korzysta z usług serwisów dedykowanych filtrom DPF/FAP gdzie oferowane są: regeneracja, czyszczenie czy wypalanie filtra cząstek stałych. Poniżej w tabeli podaliśmy najniższe ceny dla miejscowości Ostrzeszów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ostrzeszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ostrzeszowie 320
Regeneracja filtra FAP w Ostrzeszowie 320
Mycie katalizatora w Ostrzeszowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Ostrzeszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ostrzeszowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ostrzeszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Ostrzeszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Ostrzeszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ostrzeszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ostrzeszowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Ostrzeszowa do regeneracji i czyszczenia

Z Ostrzeszowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Leśna ORS01N 51.435230/17.917219 Wyszukaj
Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Piastowska ORS01A 51.426498/17.926880 Wyszukaj
Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Piastowska POP-ORS1 51.426491/17.926380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer