Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Otmuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Otmuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Otmuchów to niewielka miejscowość położona w województwie opolskim, pomiędzy Jeziorem Otmuchowskim a Jeziorem Nyskim. Miasto swoje początki, jak wiele miast Śląska, swoje początki ma w okresie wczesno-piastowskim, a założone było na pewno jeszcze w XI wieku. Prawami miejskimi Otmuchów może pochwalić się od 1347 roku, wtedy również powstał herb miasta.

Obecnie w Otmuchowie mieszka około 5000 osób, a miasto rozwija się świetnie w tempie, na które nie wpływa wyścig z Nysą (jak w średniowieczu). Oczywiście w Otmuchowie nie brakuje zabytków, jak przystało na miasto o niemal 1000-letniej historii. Wśród wyjątkowych można wymienić takie cuda architektury jak Stare miasto, kościoły katolickie, ewangelickie, zamek, zamek dolny, zamek biskupi, park, bramę "Wróbla", ratusz i domy na Rynku. Dojazd do Otmuchowa zapewnia biegnąca przez miasto trasa drogi krajowej numer 46 (KłodzkoOtmuchówNysaNiemodlinOpoleOzimekLubliniecBlachownia – Częstochowa – Janów – Szczekociny).

Odpowiedni dojazd, duża ilość atrakcji i zabytków, jeziora i piękna okolica sprawiają, że Otmuchów jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. To z kolei powoduje dużą ilość pojazdów na drogach, a to z kolei powoduje statystycznie niewiele więcej, ale realnie znacznie więcej usterek, zwłaszcza w ukochanych przez Polaków silnikach diesla, problemów z filtrami DPF FAP i katalizatorami. Dlatego też, na wszelki wypadek umieściliśmy poniżej tabelę z cenami z Otmuchowa za usługi naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów, także SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Otmuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Otmuchowie 320
Regeneracja filtra FAP w Otmuchowie 320
Mycie katalizatora w Otmuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Otmuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Otmuchowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Otmuchowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Otmuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Otmuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Otmuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Otmuchowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Otmuchowa do regeneracji i czyszczenia

Z Otmuchowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Otmuchów Krakowska OTM01G 50.467079/17.169941 Wyszukaj
Otmuchów Henryka Sienkiewicza OTM01N 50.467972/17.175261 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer