Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczekociny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczekocinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Szczekociny to położone w powiecie zawierciańskim, w województwie śląskim miasto, którego szukać należy na brzegach rzeki Pilicy. Pierwszy raz wzmiankowano o Szczekocinach w dokumentach z 1307 roku. Prawa miejskie nadano Szczekocinom w 1398 roku i miasto piastowało je aż do roku 1870. Odebranie praw miejskich było bezpośrednim następstwem insurekcji kościuszkowskiej, jako forma represji nałożonej na Polaków przez zaborcę.

Obecnie miasto Szczekociny liczy sobie nieco ponad 3700 mieszkańców. Prócz tego nie oszczędziła miasta również druga wojna światowa, przy czym najgorszy los spotkał lokalną ludność żydowską. Niemniej jednak na przestrzeni wieków udało się uratować zabytkowe budowle, które podziwiać można na terenie Szczekocin do dziś, a mianowicie są to pałac z barokowo-klasycystycznym zespołem parkowym oraz kościół parafialny pw. św. Bartłomieja.

Szczekociny są istotnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ na terenie miasta krzyżują się dwie drogi o znaczeniu krajowym, a dokładnie jest to droga krajowa numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlinOpoleOzimekLubliniecBlachowniaCzęstochowa – Janów – Szczekociny) oraz 78 (Chałupki – Wodzisław ŚląskiRybnikGliwiceTarnowskie Góry – Świerklaniec – SiewierzZawiercie – Szczekociny – Nagłowice – JędrzejówChmielnik). Dzięki tak ważnemu połączeniu na ulicach Szczekocin znaleźć można mnóstwo samochodów. A mnóstwo samochodów zapewnia dużo pracy lokalnym, specjalizującym się w regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów, warsztatom mechaniki samochodowej. Poniżej zebraliśmy najniższe ceny z tych warsztatów i umieściliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczekocinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczekocinach 320
Regeneracja filtra FAP w Szczekocinach 320
Mycie katalizatora w Szczekocinach 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczekocinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczekocinach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczekocinach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Szczekocinach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Szczekocinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczekocinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szczekocinach i wygodnie wyślij filtr DPF z Szczekocin do regeneracji i czyszczenia

Z Szczekocin filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczekociny Kocie Górki Śląska SCK01A 50.627201/19.814270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer