Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Pieńsk to położone w województwie dolnośląskim miasto, które swoje granice rozpościera nad Nysą Łużycką. Pieńska szukać należy w powiecie zgorzeleckim na mapach powstałych po 965 roku, ponieważ już wtedy Pieńsk istniał jako jednostka administracyjna. Prawa miejskie nadano Pieńskowi dopiero w 1962 roku, a samo miasto liczy sobie niespełna 6000 mieszkańców.

Aż do XIX wieku była to miejscowość typowo rolnicza, wykorzystująca pozostałości po pracy rolniczej w przemyśle tkackim. Dopiero w XIX wieku, kiedy powstała tu rozwinięta infrastruktura zajmująca się wytopem szkła. Przed II wojną światową na terenie Pieńska działało 13 hut szklarskich, co sprawiało, że Pieńsk był jednym z największych, jeśli nie największym tego typu ośrodkiem w Europie.

Przez miasto biegną dwie drogi wojewódzkie, a mianowicie DW numer 351 (Jagodzin – PieńskZgorzelec) oraz DW numer 353 (PieńskStrzelno). Warto tu również zaznaczyć, że Pieńsk to miejscowość typowo przygraniczna, co sprawia, że wszystkie sprowadzane zza Odry samochody nim zaczną poruszać się po polskich drogach, znacznie chętniej zatrzymują się na przegląd w znacznie tańszym warsztacie po polskiej stronie granicy. Dlatego też pozwoliliśmy sobie zebrać najniższe ceny za wybrane usługi z Pieńska i umieścić je w tabeli poniżej. Również usługi regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pieńsku 320
Regeneracja filtra FAP w Pieńsku 320
Mycie katalizatora w Pieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR w Pieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pieńsku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pieńsku 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Pieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Pieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pieńsku i wygodnie wyślij filtr DPF z Pieńska do regeneracji i czyszczenia

Z Pieńska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pieńsk Henryka Dąbrowskiego PES01A 51.246960/15.041440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer