Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Strzelno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Strzelnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Strzelno jest zlokalizowanym w województwie kujawsko-pomorskim miasteczkiem, które swoje granice rozpościera na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Najbliżej Strzelna położonym jeziorem jest Jezioro Pakoskie. Strzelno znaleźć można w powiecie mogileńskim, już od XII wieku, prawa miejskie zaś otrzymało w 1231 roku. W Strzelnie zachowało się niewiele zabytków, jednak zespół zabudowań na wzgórzu św. Wojciecha, określany jest mianem jednego z najważniejszych zabytków sztuki romańskiej w kraju.

Strzelno obecnie jest jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju, a krzyżują się tu drogi krajowe numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin – Miąskowo – MiłosławWrześnia – Gniezno – Trzemeszno – Wylatowo – Strzelno – Inowrocław – Toruń – BrodnicaLubawaOstróda), 22 (Kostrzyn nad Odrą – Wałdowice – Gorzów Wielkopolski – WałczCzłuchówChojniceStarogard Gdański – Czarlin – Malbork – Stare Pole – Elbląg), 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłockWyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze) i droga wojewódzka numer 255 (Strzelno – Pakość).

W związku z bardzo wytężonym ruchem w Strzelnie nie brakuje w samym mieście warsztatów zajmujących się mechaniką samochodową, a zwłaszcza warsztatów specjalizujących się w regeneracji i naprawie filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Strzelnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Strzelnie 320
Regeneracja filtra FAP w Strzelnie 320
Mycie katalizatora w Strzelnie 320
Płukanie katalizatora SCR w Strzelnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Strzelnie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Strzelnie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Strzelnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Strzelnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Strzelnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Strzelnie i wygodnie wyślij filtr DPF z Strzelna do regeneracji i czyszczenia

Z Strzelna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelno Osiedle Piastowskie Powstania Wielkopolskiego STL01N 52.627831/18.173910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer