Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Franciszka Stróżyńskiego | Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Poznaniu | ul. Franciszka Stróżyńskiego

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

Gdzie w dzielnicy Osiedle Marysieńki przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego można naprawić filtry cząstek stałych za niską cenę oraz od ręki?

Zanieczyszczone filtry DPF w dzielnicy Osiedle Marysieńki na ulicy Franciszka Stróżyńskiego można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów FAP. Nasi klienci często korzystają z opcji, dzięki której mogą zadzwonić i ustalić podjęcie przesyłki filtrów cząstek stałych kurierem.

W jaki sposób przebiega naprawa filtrów w warsztacie przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki?

Aby przeprowadzić proces naprawy filtrów FAP w pracowni przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego w obrębie dzielnicy Osiedle Marysieńki, postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, takimi jak:
 • Przyjęcie od klientów filtrów DPF przywiezionych do pracowni dzięki zamówieniu usługi kuriera albo osobiście przez naszego klienta.
 • Skierowanie filtrów DPF do przedsiębiorstwa, gdzie endoskopowo testuje się stan filtra.
 • Przeznaczenie filtra do regeneracji na specjalistycznych maszynach, jeśli wymaga tego jego stan i stopień zanieczyszczenia.
 • Przeprowadzenie powtórnych kontroli na naprawionych i osuszonych filtrach
 • Przygotowanie dokumentacji dostarczających informacji na temat stanu filtrów DPF i FAP po renowacji oraz doręczenie zregenerowanych elementów do rąk klienta.

Jaka jest cena regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w warsztacie na ulicy Franciszka Stróżyńskiego na osiedlu Osiedle Marysieńki?

Cena naprawy filtrów cząstek stałych w pracowni przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki nie zmienia się i jest równa niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak najlepiej dostarczyć filtry i katalizatory SCR do firmy naprawiającej wtryskiwacze znajdującej się przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki?

Najlepszym sposobem jest filtry DPF i FAP dostarczyć do pracowni regeneracji znajdującej się na ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki za pomocą kuriera, jakiego możemy Państwu umówić, niemniej jednak oczywiście namawiamy do odwiedzin w pracowni, gdzie można sprawdzić, jak odbywa się proces czyszczenia filtrów DPF i FAP.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin można remontować w serwisie posiadającym lokalizację na ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki?

W zakładzie posiadającym lokalizację przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego na osiedlu Osiedle Marysieńki jest dostępna naprawa praktycznie wszystkich kategorii filtrów DPF i FAP, w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do osobówek,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciągników siodłowych.

Jakie są sygnały zablokowania filtrów FAP, które czyścimy w zakładzie przy ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki?

W opinii mechaników najbardziej popularne objawy niedrożnego filtra DPF to:
 • zwiększony pobór paliwa.
 • brak możliwości odpalenia auta.
 • nierówna praca silnika.
 • spadek osiągów.
 • zwiększone dymienie.

Dlaczego opłaca się wybrać zakłady trudniące się oczyszczaniem filtrów na ulicy Franciszka Stróżyńskiego w dzielnicy Osiedle Marysieńki?

Rekomendujemy wybrać nasze usługi gdyż mówią o tym konkretne fakty:
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Osiedle Marysieńki, Franciszka Stróżyńskiego

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 398
Mycie katalizatora, osiedle Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 398
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych, osiedle Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP, dzielnica Osiedle Marysieńki, ul. Franciszka Stróżyńskiego 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Poznaniu, Osiedle Marysieńki, Franciszka Stróżyńskiego

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dostępny punkt odbioru na ulicy Franciszka Stróżyńskiego czeka by nadać Twój filtr do regeneracji

Ulica Franciszka Stróżyńskiego w Poznaniu znajduje się w zasięgu kurierów, jednak można również wysłać z niej paczkę za pomocą automatycznego punktu odbioru. Zadzwoń i umów kuriera, lub wyślij po godzinach z poniższych lokalizacji:
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS
Wielkopolskie poznański Poznań Osiedle Marysieńki Franciszka Stróżyńskiego POZ14A 52.463261/16.903120

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer