Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Praszka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Praszce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Praszka – miasto z terenu województwa opolskiego, powiatu oleskiego, położone nad rzeką Prosną. Mieszka tu 8150 mieszkańców.

Po raz pierwszy o osadzie położonej na tych terenach pisze się w 1260 roku, natomiast prawa miejskie Praszka uzyskała w 1392 roku. Dzięki bliskiemu położeniu Śląska, przez pierwsze dwa wieki ludność trudniła się wytapianiem żelaza z rudy darniowej.

Obecnie gospodarka miasta opiera się na usługach i przemyśle, znajdują się tu zakłady sprzętu motoryzacyjnego, oświetleniowego, fabryka maszyn pakujących i kuchni gazowych.

W mieście krzyżują się dwie drogi krajowe nr 42 (NamysłówKluczbork – Praszka – Rudniki – DziałoszynPajęczno – Nowa Brzeźnica – RadomskoPrzedbórz – Ruda Maleniecka – KońskieSkarżysko-Kamienna – Rudnik) oraz nr 45 (Zabełków – Krzyżanowice – RacibórzKrapkowice – Opole – Bierdzany – Kluczbork – Praszka – WieluńZłoczew). Codziennie w godzinach szczytu w mieście powstaje kilka zatorów drogowych, aby odciążyć miasto z ruchu, planowana jest budowa obwodnicy w ciągu DK45. Większość aut poruszających się po drogach powiatu oleskiego to te z silnikiem wysokoprężnym posiadające w swoim wyposażeniu filtr cząstek stałych, którego zadaniem jest ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń. Wiele warsztatów w tym również te w Praszce oferują usługi czyszczenia filtra DPF/FAP, regeneracji katalizatora, płukania filtra czy naprawy filtra cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Praszka podany będzie w tabeli poniżej.

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Praszce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Praszce 320
Regeneracja filtra FAP w Praszce 320
Mycie katalizatora w Praszce 320
Płukanie katalizatora SCR w Praszce 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Praszce 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Praszce 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Praszce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Praszce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Praszce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Praszce i wygodnie wyślij filtr DPF z Praszki do regeneracji i czyszczenia

Z Praszki filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Praszka Kolonia pod Rozterkiem Kaliska PRS01N 51.060829/18.454069 Wyszukaj
Praszka Kolonia pod Rozterkiem Szosa Gańska POP-PRK1 51.060440/18.454451 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer