Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pajęczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pajęcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Pajęczno – miasto z terenu województwa łódzkiego, powiatu pajęczańskiego, położone na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Mieszka tu 6811 mieszkańców. Przez Pajęczno przebiega droga krajowa numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka – Rudniki – DziałoszynPajęczno – Nowa Brzeźnica – RadomskoPrzedbórz – Ruda Maleniecka – KońskieSkarżysko–Kamienna – Rudnik).

Nazwa miasta wywodzi się od słowa Pająk od owadów żyjących na tych podmokłych terenach, ludowa legenda głosi również że żył tu kiedyś ogromny pająk, którego ludność musiała żywić.

Miasto w swoich terenach ma dużo zieleni, z trzech stron otoczone jest lasami, na jego terenie znajduje się również Park Tysiąclecia z jeziorem Ług.

Badania archeologiczne prowadzone na tych terenach dowodzą początków osad już w 1 okresie żelaza, natomiast po raz pierwszy o wsi Paginensi pisze się w 1140 roku. Oficjalny przywilej lokacyjny został nadany miastu w 1265 roku.

W mieście rozwija się przemysł spożywczy z mleczarnią, zakładami mięsnymi i przetwórniami na czele, przemysł włókienniczy, meblowy oraz fabryka rowerów.

Co roku w maju w Pajęcznie odbywa się zlot miłośników samochodów kempingowych oraz zlot konstruktorów VITAR – offroad 4×4. Wielu kierowców specjalnie przygotowanym do tego celu samochodem podróżuje bezdrożami po nieutwardzonych drogach, jest to niezwykłe wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Wielu z nich porusza się samochodami z silnikiem diesla, stąd bardzo wielu wystawców pojawia się na imprezie, oferując usługi właśnie dla tych jednostek. Czyszczenie filtra FAP, regeneracja katalizatora czy wycinanie filtrów to jedne z najpopularniejszych usług dedykowanych tym elementom. Cennik usług dla miasta Pajęczno podany jest tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pajęcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pajęcznie 320
Regeneracja filtra FAP w Pajęcznie 320
Mycie katalizatora w Pajęcznie 320
Płukanie katalizatora SCR w Pajęcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pajęcznie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pajęcznie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Pajęcznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Pajęcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pajęcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pajęcznie i wygodnie wyślij filtr DPF z Pajęczna do regeneracji i czyszczenia

Z Pajęczna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pajęczno 22 Lipca 700-lecia PAJ01N 51.152710/19.004530 Wyszukaj
Pajęczno Olszówka Tadeusza Kościuszki PAJ02N 51.147869/18.992201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer