Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sejny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sejnach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sejny to położone w województwie podlaskim miasteczko, którego szukać na mapach należy w granicach powiatu sejneńskiego. Miasto rozpościera się w dolinie rzeki Marychy, będącej dopływem Czarnej Hańczy. Sejny liczą sobie obecnie nieco ponad 5500 mieszkańców, a prawami miejskimi miasto może pochwalić się od mniej więcej 1600 roku, ponieważ nie zachował się dokument lokacyjny, jednak na pewno Sejny uzyskały je przed 1602 rokiem, a założone były w 1593 roku. Sejny to miasto, w którym podziwiać można wiele zabytków z różnych okresów historycznych, w tym: kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, synagogi, kaplica świętej Agaty (miała chronić przed pożarami), cmentarz żydowski i ratusz miejski.

Sejny położone są bardzo blisko granicy z Litwą i jak przystało na przygraniczne miasteczko, mają doskonale przygotowaną infrastrukturę drogową, a mianowicie przez miasto biegną drogi wojewódzkie numer 653 (Olecko – Bakałarzewo – SuwałkiSejny – Poćkuny) oraz 651 (Gołdap – Żytkiejmy – Szypliszki – Sejny), a w bezpośrednim sąsiedztwie miasta biegnie droga krajowa numer 16 (Dolna Grupa – Grudziądz – IławaOstróda – Olsztyn – MrągowoEłkAugustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki). Przepływ turystów i podróżnych zapewniają dużo zleceń miejscowym mechanikom zajmującym się najpopularniejszymi w kraju dieslami. Zebraliśmy z Sejn ceny za wybrane usługi, w tym czyszczenia, regeneracji i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sejnach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sejnach 320
Regeneracja filtra FAP w Sejnach 320
Mycie katalizatora w Sejnach 320
Płukanie katalizatora SCR w Sejnach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sejnach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sejnach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Sejnach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Sejnach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sejnach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sejnach i wygodnie wyślij filtr DPF z Sejn do regeneracji i czyszczenia

Z Sejn filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sejny Gorzelnia Parkowa SEJ01ML 54.105999/23.347000 Wyszukaj
Sejny Gorzelnia Zawadzkiego POP-SEJ3 54.106251/23.345341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer