Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Suwałki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Suwałkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Suwałki leżą w województwie podlaskim i przez wielu nazywane są polskim biegunem zimna, co jest zrozumiałe z faktu, że średnia roczna temperatura nie przekracza tu 6 stopni Celsjusza, czyli mniej więcej tak jak u podnóża Tatr. Zaraz po stolicy województwa są drugim co do wielkości miastem Podlasia, co sprawia, że jest to miasto jednocześnie uprzemysłowione i pełniące funkcje centrum kulturalno-oświatowego. Prawa miejskie piastuje już od wielu lat, to jest od roku 1720, nadane przez Augusta II Mocnego, więc długa tradycja powiązana z handlem i duchowieństwem, dziś przerodziła się w duże miasto.Przez Suwałki przebiega jedna droga krajowa – numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie – Magnice – Nadarzyn – Warszawa – RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów – Białystok – Korycin – Augustów – Suwałki – Budzisko) oraz jedna droga wojewódzka – numer 653 (Olecko – Bakałarzewo – Suwałki – Sejny – Poćkuny). Miasto obecnie prężnie funkcjonuje i to nie tylko dzięki intensywnemu handlowi z zagranicą, ale również dzięki studentom i zakładom pracy, których w Suwałkach nie brakuje. Również zakładów mechaniki samochodowej, które obsługują diesle, których nie brakuje na drogach Suwałk i okolic. Na 25 osiedlach Suwałk można znaleźć ponad setkę mechaników zajmujących się samochodami zarówno z Polski, jak i zza granicy, jako że imigrantów w Suwałkach nie brakuje. Silniki diesla, tak popularne w Polsce i na wschodzie, potrzebują odpowiedniej opieki, zwłaszcza te, co nowocześniejsze, wyprodukowane po 2006 roku, ponieważ w układzie wydechowym tych pojazdów instalowane są filtry DPF lub FAP, czyli filtry cząstek stałych. Ponieważ jest to element niezbędny do uzyskania odpowiedniego poziomu emisji zanieczyszczeń w gazach wydechowych, można znaleźć go w każdym nowoczesnym dieslu. Zadanie filtra DPF jest proste, ma mechanicznie i katalitycznie wychwytywać ze spalin zanieczyszczenia zbudowane na cząsteczkach węgla. Ponieważ jednak nie ma w filtrze zbiornika dodatkowego na wychwycone cząsteczki, zaprojektowany został w sposób umożliwiający dopalanie sadzy w DPF. Jednak w przypadku kiedy zapchanie się filtra wywołane jest przez popioły powstałe w wyniku wypalania sadzy niestety nie ma innej możliwości odzyskania sprawności filtra jak jego regeneracja. Jak znaleźć zakład zajmujący się regeneracją filtrów dpf w takiej mnogości zakładów zajmujących się szeroko rozumianą mechaniką samochodową? Najlepiej skorzystać z naszego panelu, w którym zawarte są wszystkie lokacje w Suwałkach, usługi wykonywane przez mechaników i kontakt do nich – zadzwoń na numer z panelu i zregeneruj swój DPF.

Wyczyszczony katalizator w Suwałkach

Czyszczenie katalizatora w Suwałkach

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Suwałkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Suwałkach 320
Regeneracja filtra FAP w Suwałkach 320
Mycie katalizatora w Suwałkach 320
Płukanie katalizatora SCR w Suwałkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Suwałkach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Suwałkach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Suwałkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Suwałkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Suwałkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Suwałkach i wygodnie wyślij filtr DPF z Suwałk do regeneracji i czyszczenia

Z Suwałk filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suwałki Osiedle II Tadeusza Kościuszki SUW01A 54.108631/22.926430 Wyszukaj
Suwałki Osiedle Północ II Alfreda Wierusza-Kowalskiego SUW03A 54.125671/22.943621 Wyszukaj
Suwałki Mieszka I SUW04A 54.099400/22.898569 Wyszukaj
Suwałki Osiedle II Teofila Noniewicza SUW02A 54.097500/22.932510 Wyszukaj
Suwałki Osiedle Północ II Różana SUW02N 54.114510/22.947430 Wyszukaj
Suwałki Osiedle Północ II Szpitalna SUW01N 54.124199/22.921169 Wyszukaj
Suwałki Osiedle II Ludwika Waryńskiego SUW06A 54.098850/22.943050 Wyszukaj
Suwałki Osiedle II Wojska Polskiego SUW07A 54.087830/22.929279 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer