Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Skoki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Skokach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Skoki to umiejscowione w województwie wielkopolskim miasteczko, które znaleźć można nad rzeką o nazwie Mała Wełna, w pobliżu Jeziora Budziszewskiego. Szukać należy Skoków w granicach powiatu wągrowieckiego, na granicy pojezierzy Chodzieskiego i Gnieźnieńskiego. Prawa miejskie Skokom nadano w roku 1367, wtedy zresztą też je założono (jako prywatną własność szlachecką) w celach rzemieślniczo-handlowych.

Skoki słynne były jako ośrodek sukienniczy, a pod zaborami uczestniczyło w powstaniach, po których fortunnie udało się uniknąć represji. Obecnie miasto jest niewielkim ośrodkiem usługowo-przemysłowym i liczy sobie nieco ponad 4200 mieszkańców. Wśród zabytków, jakim udało się zachować przez zawieruchę wieków, wymienić można zespół pałacowy z pałacem z roku 1870, kościół parafialny z 1737 roku oraz neogotycki kościół z 1855 roku. Odpowiedni dojazd do Skoków zapewnia bieg drogi wojewódzkiej numer 196 (Poznań – Murowana GoślinaWągrowiec).

Stosunkowo mało intensywnie wykorzystywana trasa prowadzi nie tylko do zabytków Skoków, ale również do ukrytych wśród uliczek Skoków warsztatów zajmujących się regeneracją filtrów DPF FAP i katalizatorów. Ponieważ jest to częsta usterka wśród nowoczesnych samochodów z silnikiem diesla, poniżej zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Skokach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Skokach 320
Regeneracja filtra FAP w Skokach 320
Mycie katalizatora w Skokach 320
Płukanie katalizatora SCR w Skokach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Skokach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Skokach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Skokach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Skokach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Skokach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Skokach i wygodnie wyślij filtr DPF z Skoków do regeneracji i czyszczenia

Z Skoków filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skoki Parcela Kazimierza Wielkiego SKO327 52.671391/17.158609 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer