Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Słomniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Słomnikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Słomniki – miasto z terenu powiatu krakowskiego, województwa małopolskiego, położone w odległości 24 km od Krakowa. Mieszka tu 4365 mieszkańców.

Obecnie jest ośrodkiem handlowo-usługowym tego regionu rolniczego, rozwija się tu również przemysł spożywczy i metalowy.

Nazwa miasta pochodzi od szłomiarzy którzy wyrabiali szłomy, były to hełmy dla drużyny królewskiej. Dawniej wieś myśliwska, pierwsze wzmianki o niej pochodzą z 1287 roku, prawa miejskie zostały nadane po raz pierwszy w 1358 roku, a następnie w 1917 roku.

W Słomnikach krzyżuje się droga krajowa nr 7 ŻukowoGdańskElblągOstródaOlsztynekMławaPłońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-KamiennaJędrzejów – Kraków – Rabka – Chyżne z drogą wojewódzką nr 775 Słomniki – ProszowiceNowe Brzesko – Ispina. Trasą tą docierają do miasta klienci z okolicznych miejscowości i wsi, dzięki którym utrzymuje się gospodarka miasta. Wielu kierowców korzysta w Słomnikach z usług regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów, procesy te przeprowadzone przez wyszkolonego pracownika i wykonane w dedykowanej do tych procesów maszynie, pozwalają na przywrócenie 100% sprawności filtra i katalizatora. Cennik usług regeneracji i czyszczenia dla miasta Słomniki podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Słomnikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Słomnikach 320
Regeneracja filtra FAP w Słomnikach 320
Mycie katalizatora w Słomnikach 320
Płukanie katalizatora SCR w Słomnikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Słomnikach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Słomnikach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Słomnikach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Słomnikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Słomnikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Słomnikach i wygodnie wyślij filtr DPF z Słomnik do regeneracji i czyszczenia

Z Słomnik filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Słomniki Osiedle Świerczewskiego Osiedle Karola Świerczewskiego SLM01A 50.244740/20.086510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer