Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczucin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczucinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szczucin to położone w województwie małopolskim miasteczko, które znaleźć można na prawym brzegu Wisły. Szczucina szukać należy w powiecie dąbrowskim, wśród miast zaś po roku 1780, kiedy to Szczucin otrzymał prawa miejskie. Piastował je aż do roku 1936, by odzyskać je w roku 2009. Obecnie liczba ludności Szczucina nie przekracza 4150 mieszkańców.

Ciekawe, że pierwsze informacje na temat Szczucina pochodzą z 1326 roku, a sama wieś była prywatną własnością rycerską. W Szczucinie udało się zachować i uratować przed zębem czasu zabytki takie jak na przykład kościół parafialny pw. św. Marii Magdaleny, żydowski cmentarz, czy park pałacowy. Poza tym w Szczucinie można odwiedzić wyjątkowe Muzeum Drogownictwa, co jest jedyną taką atrakcją w Europie.

W Szczucinie krzyżują się dwie ważne drogi, a konkretnie droga krajowa numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko-Zdrój – Szczucin – Dąbrowa Tarnowska – Tarnów – PilznoJasło) oraz droga wojewódzka numer 982 (Szczucin – Sadkowa Góra – Jaślany) co pozwala na sprawną komunikację z okolicznymi miejscowościami i zapewnia stały ruch na drogach Szczucina. Ponieważ nie brakuje wśród nich samochodów z usterkami, a najczęściej towarzyszącymi z nich są uszkodzone katalizatory i filtry DPF FAP, co z kolei przekłada się na zajęcie dla mechaników ze Szczucina. Poniżej zebraliśmy ze Szczucina ceny za usługi regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczucinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczucinie 320
Regeneracja filtra FAP w Szczucinie 320
Mycie katalizatora w Szczucinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczucinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczucinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczucinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Szczucinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Szczucinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczucinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szczucinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Szczucina do regeneracji i czyszczenia

Z Szczucina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczucin Nowa Kolonia Tadeusza Kościuszki SCN01A 50.315868/21.077030 Wyszukaj
Szczucin Osiedle Wolności POP-SCU1 50.308609/21.075251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer