Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zawadzkie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zawadzkiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zawadzkie – miasto z terenu województwa opolskiego, powiatu strzeleckiego, położone na Górnym Śląsku. Mieszka tu 8078 mieszkańców.

Początkowo kolonia robotnicza powstała w 1836 roku, jej nazwa wzięła się od nazwiska właściciela tych ziem Franciszka von Zawadzky'ego. W 1954 roku kolonia została osiedlem miejskim, a w 1962 roku uzyskała prawa miejskie.

W mieście krzyżują się dwie drogi wojewódzkie nr 901 (Gliwice – Pyskowice – Wielowieś – Zawadzkie – DobrodzieńOlesno) oraz nr 426 (Zawadzkie – Strzelce Opolskie – Olszowa – Zalesie Śląskie – Kędzierzyn Koźle).

Jak podaje strzelecki wydział komunikacji, najczęściej po drogach powiatu poruszają się samochody z silnikiem diesla. Zawadzkie znane jest w powiecie chyba każdemu kierowcy posiadającemu samochód z tą jednostką, gdyż to właśnie tu znajduje się autoryzowany serwis regeneracji filtrów DPF/FAP. Prawidłowo wykonany proces regeneracji filtra cząstek stałych pozwala na odzyskanie jego pełnej sprawności. Czyszczenie filtra w dedykowanej do tego procesu maszynie trwa zazwyczaj około kilku godzin i jeszcze tego samego dnia wraca do klienta z gwarancją i wydrukiem parametrów sprzed i po czyszczeniu. Taki element jak filtr cząstek stałych po przejechaniu ok. 200 tys. km zapycha się, wielu kierowców nie ma świadomości, że możliwe jest jego zregenerowanie więc wymienia element na nowy, cena, jaką musi zapłacić to zazwyczaj kilka tysięcy złotych. Cennik usług oferowanych w mieście Zawadzkie podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zawadzkiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zawadzkiem 320
Regeneracja filtra FAP w Zawadzkiem 320
Mycie katalizatora w Zawadzkiem 320
Płukanie katalizatora SCR w Zawadzkiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zawadzkiem 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zawadzkiem 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Zawadzkiem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Zawadzkiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zawadzkiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zawadzkiem i wygodnie wyślij filtr DPF z Zawadzkiego do regeneracji i czyszczenia

Z Zawadzkiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawadzkie Dębnik Opolska ZWA01N 50.611568/18.473700 Wyszukaj
Zawadzkie Dębnik Opolska POP-ZWA1 50.614929/18.468731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer