Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dobrodzień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Dobrodzieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Dobrodzień to niewielkie położone w województwie opolskim, w powiecie oleskim miasteczko. Dobrodzień leży nad rzeką Myślinką i liczy sobie około 3750 mieszkańców. Pierwsze informacje, jakie możemy znaleźć na temat Dobrodzienia, pochodzą z 1279 roku, natomiast prawa miejskie nadano Dobrodzieniowi w 1374 roku. Dzięki pracom naukowców zza Odry mamy sporo informacji co do toponimii miasta, ponieważ przez pewien czas Dobrodzień funkcjonował za granicą jako Guttentag, czyli po prostu "dzień dobry".

Mimo położenia na dość newralgicznych terenach Dobrodzień zachował część swoich zabytków i do dziś można w mieście podziwiać założenia urbanistyczne układu miasta, kościoły, w tym jeden cmentarny, dwór czy żydowski cmentarz. Ciekawostką może być fakt, że liczba ludności Dobrodzienia obecnie i przed wojną była niemal identyczna. Do Dobrodzienia prowadzą drogi: wojewódzka numer 901 (GliwicePyskowice – Wielowieś – ZawadzkieDobrodzieńOlesno) i krajowa numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlinOpoleOzimekDobrodzieńLubliniecBlachowniaCzęstochowa – Janów – Szczekociny).

Ponieważ odpowiedni dojazd i duża liczba zabytków zapewniają Dobrodzieniowi dużo przyjezdnych, przyjezdni zapewniają Dobrodzieniowi klientów, ponieważ sporo z samochodów, które wjeżdżają do Dobrodzienia, potrzebuje pomocy, zwłaszcza z filtrami DPF FAP i katalizatorami. Specjalistyczne pracownie w Dobrodzieniu świadczą usługi regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych, dlatego tez poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe z Dobrodzienia ceny za usługi czyszczenia i regeneracji DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Dobrodzieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Dobrodzieniu 320
Regeneracja filtra FAP w Dobrodzieniu 320
Mycie katalizatora w Dobrodzieniu 320
Płukanie katalizatora SCR w Dobrodzieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Dobrodzieniu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Dobrodzieniu 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Dobrodzieniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Dobrodzieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Dobrodzieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Dobrodzieniu i wygodnie wyślij filtr DPF z Dobrodzienia do regeneracji i czyszczenia

Z Dobrodzienia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Księdza Gładysza POP-DOO2 50.728870/18.442430 Wyszukaj
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Pocztowa DOO009 50.727711/18.445770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer